Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Klub občanských a studentských aktivit - K.O.S.A., z.s.

Venko-třída

V době, kdy nás nevyhnutelně pohlcují moderní technologie a krása přírody je nám stále vzdálenější, cítíme potřebu v dětech přirozeně vzbuzovat lásku k přírodě. Naše organizace provozuje Dětský klub Sovička v Žopech, který je inspirovaný myšlenkou lesních mateřských škol - "Venku za každého počasí". Na rovinu, ne vždy je to reálné. Proto projekt venkovní třídy - pevné, zastřešené zázemí s posezením pro naši každodenní a celoroční činnost s dětmi. Tvořit, jíst, setkávat se, hrát si a mít střechou nad hlavou, kdy nebudeme limitováni počasím... co víc si přát.

Region 19

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Zlínský Holešov-Všetuly Palackého 520

Počet hlasů

3065
Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina dr. Mirko Očadlíka

Kam se každý těší, kdo to ví ?!

Členové PS M.Očadlíka mají táborovou základnu již od roku 1986 v Podhradní Lhotě. Děti zde prožívají dva týdny prázdnin, během pobytu zažijí spoustu táborového dobrodružství, romantiky, poznají nové kamarády a taky sami sebe, naučí se spoustu nových věcí. Na táboře se vystřídá během 8 týdnů 200 dětí. Součástí táborové základny je srub, který tvoří hlavní zázemí, je zde jídelna, kuchyň, ošetřovna...Členové se budou podílet na přípravných pracech na stavbě pergoly. Za podporu Vám moc děkujeme!

Region 19

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Zlínský Holešov-Všetuly Palackého 520

Počet hlasů

2455
Odborné učiliště a Základní škola Holešov

Jak se žije s handicapem

Finance bychom použili na výchovu a vzdělávání žáků naší školy, kteří žijí se svým handicapem a chtějí se uplatnit jak v pracovním, tak v osobním životě. Díky finančnímu příspěvku nám bude umožněno obohatit a rozšířit jejich všeobecný přehled v oblasti sociální, pracovní i v osobní sféře.

Region 19

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Zlínský Holešov-Všetuly Palackého 520

Počet hlasů

9180
KONTAKT PRO ŽADATELE

Romana Klečková +420 602 450 454
romana.kleckova@tesco.com

Magdalena Duba +420 727 915 924
magdalena.duba@tesco.com

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vkoukoli@cz.tesco-europe.com

SLEDUJTE NÁS