Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Zdravotní klaun, o.p.s.

Dítě

Nový program Zdravotních klaunů "Dítě " ve FN Motol, je určen dětem z celé ČR, procházejícím dlouhodobou léčbou. Dítě vybere psycholog podle závažnosti diagnózy, předpokládané doby léčby nebo psychického stavu. Nejméně dvakrát týdně ho navštěvuje stejný Zdravotní klaun. Díky tomu s dítětem naváže hodně úzký vztah vybudovaný na důvěře. Klaun je s dítětem při všech důležitých procedurách. Fakt, že má dítě svého Průvodce, přispívá k psychické pohodě, což má vliv na úspěšnost léčby.

Region 10

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Středočeský Čelákovice Toušeňská 2032

Počet hlasů

12959
Umělecký mlýn Liběchov

Dětský svět v čase našich babiček

Naše děti už (téměř) neumějí žít bez mobilů, učitel bez počítačových prezentací, internetu a "hravých forem" výuky je pro ně nudný patron. Proč ne - moderní technologie mají i mnoho pozitivních stránek. My ale chceme hlavně malým návštěvníkům mlýna ukázat, jak se v dětském věku žilo jejich pradědům a prababičkám! S čím si hráli, jak se učili, čím se bavili, na co se těšili. Právě dětem ze starých časů bude věnována část vlastivědného muzea budovaného v liběchovském mlýně. Podpořte nás, abyste i Vy mohli s Vašimi zvídavými potomky trochu nostalgicky zavzpomínat!

Region 10

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Středočeský Čelákovice Toušeňská 2032

Počet hlasů

4233
Post Bellum, o.p.s.

Divadelní kroužky Pamětí národa, prostor pro společnou tvorbu dětí staršího školního věku a mladých lidí. Pilotní program na zimní semestr 2019/2020

Divadelní kroužky Paměti národa, edukativně-kreativního charakteru, nabízejí prostor pro společnou tvorbu dětí a mladých lidí, pracují s reálnými zdroji a zpracovávají skutečné příběhy 20. století. Nabízejí prostor pro svobodu slova, myšlení a tvorby. Zakládají si na otevřenosti, nestrannosti a nezávislosti, tvořivém přístupu, toleranci, kritickému myšlení, kolegialitě a vzájemnému respektu. Umožňují dětem reagovat na otázky týkající se nedávné minulosti a zároveň vyjadřovat svůj postoj k dnešní době. Chceme veřejnost divadelními výstupy projektu potěšit a nabídnout další zdroj informací.

Region 10

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Středočeský Čelákovice Toušeňská 2032

Počet hlasů

3449
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS