Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Barevný svět dětí, z. s.

Vyrůstáš u pěstounů? Tak s námi pojeď na Výlet!

„Výlety“ pořádáme pro děti, které to v životě neměly a nemají lehké. Vyrůstají v pěstounských rodinách, dost často u svých prarodičů, mají komplikované vztahy se svými biologickými rodiči a také se svými vrstevníky. A právě těmto dětem poskytujeme bezpečný prostor, kde jsou přijímané a pochopené se všemi svými specifiky a kde se mohou seberealizovat. Výlety jsou jednodenní zážitkové akce po Středočeském kraji, které jsou o poznávání, hře, kamarádství a sdílení nezapomenutelných zážitků.

Region 10

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Středočeský Čelákovice Toušeňská 2032

Počet hlasů

5881
Středisko křesťanské pomoci Horní Počernice

Azylový dům Střediska křesťanské pomoci Horní Počernice

Projekt Azylový dům Střediska křesťanské pomoci Horní Počernice pomáhá především rodinám s dětmi, které se dostaly do obtížné životní situace spojené se ztrátou bydlení. Poskytujeme jim přechodné ubytování na dobu maximálně jednoho roku, zázemí a podporu, která jim pomáhá problémy řešit. Uživatelé služby jsou zapojeni do aktivizačních programů, které je učí získávat dovednosti a návyky potřebné k běžné integraci do společnosti, pomáhají jim v budoucnu získat a udržet si vlastní bydlení.

Region 10

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Středočeský Čelákovice Toušeňská 2032

Počet hlasů

2203
MDDM Čelákovixce, příspěvková organizace

Míčky pro Bocce

Již 2 roky funguje v naší organizaci kroužek Bocce, který je primárně určen osobám se zdravotním znevýhodněním. Do kroužku chodí děti i dospělí. Scházíme se pravidelně každou středu . Zatím hrajeme s dětskými petangovými míčky a tudíž hra není kvalitní. Na hru potřebujeme kožené míčky, které jsou pro náš kroužek velmi drahé. Toto nás i limituje, že se nemůžeme zúčastnit soutěží. Jsme registrováni v ČHSO.

Region 10

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Středočeský Čelákovice Toušeňská 2032

Počet hlasů

5808
KONTAKT PRO ŽADATELE

Romana Klečková +420 602 450 454
romana.kleckova@tesco.com

Magdalena Duba +420 727 915 924
magdalena.duba@tesco.com

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vkoukoli@cz.tesco-europe.com

SLEDUJTE NÁS