Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Unie Roska - reg. org. ROSKA KROMĚŘÍŽ, z.p.s

Rekondiční pobyt pro pacienty s roztroušenou sklerózou

Jsme pacientský spolek, který pomáhá už 27 let klientům s degenerativní, nevyléčitelnou nemocí - roztroušenou sklerózou. Naším projektem je rekondiční pobyt pro nemocné, který je plný pohybu, cvičení, speciální neurorehabilitace, muzikoterapie, ergoterapie...zkrátka - energie. Také jej doplní plná náruč nových informací a přednášek o léčebných, rehabilitační, a s RS souvisejících tématech. Je to vyzkoušená, roky prověřená pomoc pacientům i jejich blízkým intenzivní, přímou formou, jejímž cílem a přínosem je pomoc a zlepšení celkového stavu zdravotně znevýhodněných. POMOZTE NÁM POMÁHAT !!!

Region 40

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Zlínský Kroměříž Velehradská 3254

Počet hlasů

8690
Debrujáři z TYMY - Středisko volného času, p. o.

Pokusohraní

To, že věda není žádná věda, ale pořádná zábava, se děti přesvědčí během hodinového programu Pokusohraní. Děvčata a chlapci si vyzkouší soubor jednoduchých pokusů, které kromě poznávacího charakteru budou mít i zábavný náboj. Všichni si mohou vyzkoušet, co dokáže určitý materiál, šikovné ruce a dobrý nápad. Debrujáři za dětmi vyrazí do škol.

Region 40

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Zlínský Kroměříž Velehradská 3254

Počet hlasů

2852
Rodeso, z.ú.

"Beze spěchu"

Žijete v příliš rychlém tempu? Jak by se Vám líbilo strávit den „BEZE SPĚCHU“? Zastavme čas, vypněme mobily, vypravme se do lesů, luk a polí za poznáním s Andrýskem. Pojďme prostě jen tak být. Udělat si čas na své děti a být tu pro ně. Lehneme si do trávy, uděláme piknik. Představíme naše zázemí a zahradu, kde chováme kamerunské ovce a kozy. Zažijeme aktivity a hry v souladu s naším konceptem ( učení v přírodě, zdravý životní styl, šetrnost k přírodě). Hlasujte pro ANDRÝSKA - opravdové zážitky a smysluplně strávený čas s dětmi “BEZE SPĚCHU“. Dones si své nádobíčko - akce v duchu ZERO WASTE .

Region 40

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Zlínský Kroměříž Velehradská 3254

Počet hlasů

2529
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS