Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Charita Kroměříž

Prázdniny na kolečkách 2019

Prázdniny na kolečkách 2019 - seriál výletů pro děti a dospělé upoutané na invalidní vozík nebo osoby jinak handicapované od 4 do 99 let. Společně strávíme čas na celodenních výletech po blízkém i vzdálenějším okolí. Účastníka vyzvedneme v domácnosti a domů ho po návratu i přivezeme. Rozvoz je zajištěn do všech obcí regionu. Díky profesionálním asistentům a dobrovolníkům si mohou rodiče a další pečující osoby skutečně odpočinout. Díky donátorům jsou výlety pro účastníky zcela zdarma.

Region 40

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Zlínský Kroměříž Velehradská 3254

Počet hlasů

4970
Charita Luhačovice

Podpora dobrovolnictví a rozvoje občanské společnosti ve Zlínském kraji

Projekt podpoří zajištění dobrovolnické služby ve Zlínském kraji. Naši dobrovolníci podporují svými činnosti jednotlivé sociální služby Charity Luhačovice, ale i dalších organizací. Zajišťují asistenci a doprovod lidem s postižením, či jiným zdravotním omezením, seniorům a také pomáhají dětem. Jde především o zajištění doprovodu, výletů, přípravy různých akcí pro Tříkrálové koledníky, zajištění pravidelných návštěv v Domovech pro seniory.

Region 40

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Zlínský Kroměříž Velehradská 3254

Počet hlasů

2066
Klubíčko Kroměříž, z. s.

Podpora folklórního souboru při Klubíčku Kroměříž

„Tradice jsou naší jedinečností, výjimečností a moudrostí“ Folklórní soubor při Klubíčku Kroměříž Projekt je zaměřen na podporu folklórního souboru Klubíčko Kroměříž. Cílí na zachování kulturních tradic, etických a estetických hodnot tradiční lidové kultury, spolupráci se seniory, kteří předávají dětem své zkušenosti, cílí na mezigenerační přirozené soužití. Soubor se pravidelně zúčastňuje folklorních festivalů, vystupuje několikrát za rok na kulturních akcích.

Region 40

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Zlínský Kroměříž Velehradská 3254

Počet hlasů

2845
KONTAKT PRO ŽADATELE

Romana Klečková +420 602 450 454
romana.kleckova@tesco.com

Magdalena Duba +420 727 915 924
magdalena.duba@tesco.com

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vkoukoli@cz.tesco-europe.com

SLEDUJTE NÁS