Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
HOSPIC TEMPUS, z.s.

Poskytování hospicové péče ve vlastním sociálním prostředí klienta

Rádi bychom zakoupili elektrické polohovací lůžko .Poskytujeme domácí hospicovou péči.Náš tým tvoří paliativní lékařka, všeobecné zdravotní sestry, psychosociální pracovnice a pečovatelky. Věnujeme se člověku v jeho nejtěžší chvíli. S úctou a pokorou pomáháme lidem, kteří se ocitli v terminálním stadiu nevyléčitelné choroby (nejčastěji onkologické) a přejí si strávit své poslední dny doma, v péči obětavé rodiny.Poskytujeme domácí zdravotní péči ve vlastním sociálním prostředí klienta, psychosociální podporu klientovi i jeho rodině a odlehčovací a pečovatelskou pomoc. Jsme HOSPIC TEMPUS.

Region 3

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Středočeský Brandýs n. Labem Zápy 275

Počet hlasů

4840
Mumraj z.s.

Rodinné dobrodružství v Pohádkovém lese

Z města do lesa za pohádkou! Vyražte s celou rodinou do Pohádkového lesa v Horních Počernicích. Rodinné a komunitní centrum Mumraj připravuje ke Dni dětí pohádkové odpoledne plné pohádkových bytostí a zábavných úkolů. Akci připravuje 60 dobrovolníků všech generací - mámy, dědové i puberťáci. Akce se zúčastní cca 800 lidí. Akce proběhne 9.6.2019 od 14 do 18 hodin. Pohádka na živo je přeci lepší než ta v televizi! Vodník u rybníka, lesní žínka u hájenky a pod dubem hejkal...

Region 3

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Středočeský Brandýs n. Labem Zápy 275

Počet hlasů

2050
Rodinný klub Klíček

KERAMICKÁ PEC PRO DĚTI

Pořízení vlastní keramické pece nám umožní rozšíření práce s keramickou hlínou. Děti od 1,5 roku až po 12 let, pravidelně navštěvující kluby Klíček (nyní 102 dětí) si rozšířit své dovednosti při práci s keramikou. Děti si budou moci samy vyrobit dárek a potěšit tak maminku, tatínka, babičku i dědečka :-)! Práce s hlínou si mohou užít i příměstské letní tábory v Klíčku, děti ze skautského oddílu Stará Boleslav, škola Mandala a škola Záškola, které tuto možnost nemají a rádi ji využijí. Také můžeme tvořit s keramikou na našich Vámi oblíbených veřejných akcích v zahradách Klíčku. Přijďte !

Region 3

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Středočeský Brandýs n. Labem Zápy 275

Počet hlasů

2940
KONTAKT PRO ŽADATELE

Romana Klečková +420 602 450 454
romana.kleckova@tesco.com

Magdalena Duba +420 727 915 924
magdalena.duba@tesco.com

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vkoukoli@cz.tesco-europe.com

SLEDUJTE NÁS