Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Junák-český skaut, středisko VJAS Brandýs n.Labem, z.s.

Zazelenění skautského areálu

V areálu skautského srubu společně s dětmi vysadíme stromy a keře, abychom vytvořili zelenější prostředí v okolí klubovny. Zajistíme tak všestrannější využití prostoru - stín, možnost vytvoření přírodních herních prvků- ) jak pro děti ze střediska, tak pro všechny návštěvníky z řad veřejnosti, kteří k nám do srubu za zavítají.

Region 3

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Středočeský Brandýs n. Labem Zápy 275

Počet hlasů

3222
HOSPIC TEMPUS, z.s.

Poskytování hospicové péče ve vlastním sociálním prostředí klienta

Rádi bychom zakoupili lineární dávkovač léků pro naše klienty.Poskytujeme domácí hospicovou péči.Náš tým tvoří paliativní lékařka, všeobecné zdravotní sestry, psychosociální pracovnice a pečovatelky.Věnujeme se člověku v jeho nejtěžší chvíli.S úctou a pokorou pomáháme lidem, kteří se ocitli v terminálním stadiu nevyléčitelné choroby (nejčastěji onkologické) a přejí si strávit své poslední dny doma, v péči obětavé rodiny.Poskytujeme domácí zdravotní péči ve vlastním sociálním prostředí klienta, psychosociální podporu klientovi i jeho rodině a odlehčovací a pečovatelskou pomoc.Jsme HOSPIC TEMPUS

Region 3

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Středočeský Brandýs n. Labem Zápy 275

Počet hlasů

4479
Potravinová banka Praha a Středočeský kraj z.s.

Děti, neplýtvejte!Naučme se společně, jak neplýtvat potravinami!

Naše potravinová banka pomáhá téměř 10 let. Naše práce je dostat jídlo k těm, kteří ho potřebují, dětem, dospělým i seniorům, a pomoci jim tak v jejich mnohdy tíživých životních situacích. Chceme pomáhat ještě víc! Rádi bychom uspořádali kurzy pro mládež, které ji zajímavou a poučnou formou představí problematiku plýtvání potravinami . Naučíme studenty základní pravidla skladování a spotřebování potravin. Součástí kurzu bude i vaření tzv. Zbytkolády, což je zavařenina z potravinových přebytků, které se v bance nestihnou nerozdat a mohly by se zkazit.Děkujeme za Váš hlas!

Region 3

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Středočeský Brandýs n. Labem Zápy 275

Počet hlasů

2153
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS