Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
proFem - centrum pro oběti domácího a sexuálního násilí, o.p.s.

Intervenční centrum proFem – Pomozte s námi hradit terapeutické konzultace a právní zastupování obětem domácího a sexuálního násilí

Služby pro oběti domácího a sexuálního násilí poskytované v ČR stále nejsou dostačující, a to jak s ohledem na jejich teritoriální dostupnost, tak na potřebu komplexní intervence. Pokud se chtějí o své situaci poradit oběti osobně, musí často jezdit do větších měst, z toho důvodu se snažíme poskytovat naše služby také v menších městech nebo vyjíždět za klientkami do blízkosti jejich domova. Projekt však přispěje nejen k zajištění teritoriální dostupnosti služeb, ale hlavně umožní poskytovat komplexní podporu klientkám, včetně nezbytné psychoterapie či právního poradenství.

Region 70

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Středočeský Příbram Žežická 598

Počet hlasů

5235
Dětský domov HUSITA, o.p.s.

Hurá na prázdniny!

Náš projekt umožní dětem z něšeho dětského domova týdenní pobyt o prázdninách s vychovateli. Budeme s dětmi jezdit na kole, chodit do přírody, koupat se. Děti budou mít možnost trávit volný čas mimo dětský domov a věnovat se sportovním aktivitám.

Region 70

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Středočeský Příbram Žežická 598

Počet hlasů

5585
FIT SENIOR Příbram, z.s.

Ať nás záda nebolí

“Babi a dědo - ať vás záda nebolí!” S láskou vzpomínáte, jak vám babička pekla buchty? A kde jsou ty časy, kdy vás děda učil potajmu, aby to rodiče nevěděli, střílet ze vzduchovky? Rádi byste vrátili prarodičům jejich péči a lásku? Dopřejte jim alespoň malou úlevu od bolesti zad v podobě pravidelného cvičení s fyzioterapeutkou, které můžeme zrealizovat jen díky vám. Pomůžete nám zaplatit odměnu pro lektorku, nájemné a cvičební pomůcky pro seniory. Díky Vám může 1x týdně 25 seniorů opustit pohodlí svého zajetého stereotypu a protáhnout si tělo ve společnosti svých vrstevníků.

Region 70

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Středočeský Příbram Žežická 598

Počet hlasů

6220
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS