Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Hospic sv. Alžběty o.p.s.

Nové vybavení pro Hospic sv. Alžběty

Hospic sv. Alžběty poskytuje paliativní péči převážně onkologicky nemocným osobám s ukončenou léčbou, které se nacházejí v posledním stádiu nemoci. U těchto osob již nedochází k léčbě jako takové, ale jsou řešeny symptomy nemoci - zejména tlumení silné bolesti. Tím však všechny obtíže umírajících pacientů nekončí a vznikají vysoké nároky jak na léky, tak i na pomůcky. Svým hlasem nám můžete pomoci s nákupem pomůcek proti vzniku proleženin a také lékového vozíku, díky kterým bude zajištěna vyšší kvalita péče a nemocní budou moci důstojně a bezbolestně prožívat poslední chvíle svého života.

Region 8

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihomoravský Brno Vídeňská 100

Počet hlasů

6097
SPOLEČNĚ-JEKHETANE, o.p.s.

Chudé děti chtějí poznat Moravský Kras

Vy, kteří jste prožili šťastné dětství, na toto období jistě rádi vzpomínáte. Láskyplné objetí rodičů, společné výlety po zajímavých oblastech naší krásné vlasti… Ne všechny děti však mají v životě takové štěstí, jaké jste měli Vy. Pojďme společně pomoci dětem z chudých rodin, jejichž rodiče si kromě zajištění základních životních potřeb nemohou dovolit nic navíc. Tyto děti nikdy nepoznaly žádné jiné místo kromě okolí svého bydliště a školy. Díky Vaší pomoci se bude moci 15 dětí z chudých rodin poprvé v životě zúčastnit výletu a prožít tak šťastné chvíle s kamarády a poznat krásy naší země.

Region 8

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihomoravský Brno Vídeňská 100

Počet hlasů

2842
Spolu dětem o.p.s.

Tréninky dospělosti

Tréninky dospělosti je vzdělávací projekt zaměřený na posílení znalostí, schopností, dovedností a osobnostní rozvoj dospívající mládeže před odchodem z dětského domova. Projekt má za cíl komplexně posílit samostatnost mládeže a připravit ji na životní situace, které bude muset po odchodu z dětského domova řešit.

Region 8

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihomoravský Brno Vídeňská 100

Počet hlasů

2269
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS