Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Majoránek

Relaxace, radost, smích - to vše nejen na koních

Hiporehabilitační středisko Majoránek využívá různé techniky práce s koněm. Pohyb hřbetu koně přispěje k rozvoji či obnově pohybových funkcí člověka, vytvořený úzký vztah s těmito krásnými zvířaty působí jako terapeutický prostředek pro děti s autismem či mentální retardací. Dětské hřiště, navržené přímo pro naše potřeby, tj. pro zdravé i postižené děti, pomůže rodinám, které k nám dojíždějí, strávit u nás delší čas , zrelaxovat, odpočinout si, navázat nová přátelství, odpoutat se od těžké každodennosti a děti učit vzájemné toleranci a empatii zcela přirozenou cestou - při společné hře.

Region 55

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihočeský Písek Nádražní 2590

Počet hlasů

6271
Domácí hospic Athelas - středisko Husitské diakonie

Zůstat doma!

Posláním Domácího hospice Athelas je podpora a poskytování domácí hospicové a paliativní péče, šíření a prosazování úcty k lidskému životu ve všech jeho fázích, respektování a zachování lidské důstojnosti po celý život člověka, tedy i v jeho závěrečné části. Smyslem péče je zmírnit tělesné i duševní strádání, zachovat pacientovu důstojnost a poskytnout podporu celé rodině nejen v období umírání nemocného, ale i po jeho smrti. Nákupem pojízdného, elektronicky polohovatelného lůžka, dojde ke zkvalitnění péče o klienty v jejich posledních chvílích života a usnadnění péče blízkých. Děkujeme!

Region 55

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihočeský Písek Nádražní 2590

Počet hlasů

9290
Potravinová banka Jihočeského kraje z.s.

Paběrkování v Jižních Čechách

Každý rok zůstávají na polích desítky tun zeleniny a ovoce, které zůstane po sklizních. Některé je příliš malé nebo křivé na to, aby se dostalo na pulty obchodů. Skupina našich dobrovolníků sesbírala v loňském roce přes 12 tun takových produktů. Ty jsme pak rozdělili organizacím pečujícím o lidi v nouzi, pro něž jsou cenným zdrojem vitamínů. Pomozte nám pokračovat v našich výjezdech na pole, ať můžeme zachránit více!

Region 55

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihočeský Písek Nádražní 2590

Počet hlasů

4230
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS