Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, z.s. Klub Krteček v Písku

Letní tábor pro zdravotně postižené děti, Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, z.s. Klub Krteček v Písku

"HURÁÁÁÁÁ, za chvíli bude letní tábor! A Hani, s kým budu na pokoji? A na co si budeme hrát? Bude tam taky Štěpán s Kačkou?" Letní tábor Klubu Krteček v Písku je určený pro osoby se zdravotním postižením. Pro "naše děti" je to vždy velká událost, na kterou se velmi těší. V kolektivu sobě rovných cítí uvolnění, nezažívají stresy a pocit, že jsou jiní, nebojí se komunikovat, jsou otevření a bezprostřední. Letní tábor je pro ně završením školního roku, kdy mohou se svými kamarády prožít bezstarostný týden plný společných zážitků, mohou se společně smát a užívat si života teď a tady.

Region 55

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihočeský Písek Nádražní 2590

Počet hlasů

6520
Akkonalis

Kolo-Tandem pro život

Zrakově postižení lidé nemohou sami jezdit na kole, jelikož tento sport je velice náročný na vidění. Ale mohou jezdit ve dvojici na tandemovém kole, které řídí takzvaný pilot, který má zrak v pořádku. Tento sport je ve světě velice uznávaný, jezdí se závody mistrovství světa, mistrovství Evropy a i Tour de France má pro tandemy svojí kategorii. Naším cílem je vychovat schopné posádky a tím umožnit zrakově postiženým poznat, jak je cyklistika krásný sport a umožnit jim prožít na kole krásné chvíle při projížďkách a tréninku v našich krásných jižních Čechách. Kolo je svět kolem nás.

Region 55

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihočeský Písek Nádražní 2590

Počet hlasů

2420
THEIA - krizové centrum o.p.s.

Pomoc obětem trestných činů

Může se to stát každému z nás. Život se během vteřiny obrátí naruby. Tragické události, ztráta blízkého, napadení… Denně se setkáváme s lidmi, kteří se stali obětí nebo svědkem trestného činu. Nikdy by si nemysleli, že se to může stát právě jim. Cítí beznaděj, bezradnost, rezignaci nad situací. Často neví, kam se mohou obrátit nebo nemají nikoho, kdo by jim pomohl a ve své situaci zůstávají sami. V našich poradnách bezplatně pomáháme překonat to nejtěžší období, poskytujeme potřebné právní poradenství, provázíme je celým průběhem trestního řízení. Pomáháme těm, kteří nás potřebují.

Region 55

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihočeský Písek Nádražní 2590

Počet hlasů

2330
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti - odborný garant programu grantytesco@nros.cz
tel.: +420 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS