Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Ještěr

Kuchyně pro děti z Ještěra 2019

V srdci Beskyd, bez internetu a wifi, děti zažívají uprostřed lesů a luk na dnešní dobu nevšední zážitky, situace a učí se tábornickým dovednostem ve stylu Hochů od Bobří řeky. A to vše na jedné z nejkrásnějších základen, která potřebuje opravit a dovybavit klíčové místo, kuchyň. Projekt zlepší prostředí, ve kterém náš spolek realizuje své aktivity. Díky těmto aktivitám si děti a mládež budují kladný vztah k okolnímu světu, přírodě a k sobě samým.

Region 50

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Ostrava Novinářská 3178/6a

Počet hlasů

7388
MIKASA z.s.

Pobytem mimo domov k novým dovednostem

Zažili jste, že jste si ověřili nějakou vlastní dovednost až mimo bezpečné prostředí domova? Ano? Přesně toto svým hlasem můžete podpořit u klientů s těžkým postižením, autismem a atypickým (agresivním) chováním. Díky Vašemu hlasu se 10 klientů podívá mimo svůj domov do nového prostředí, kde si čtyři dny budou moci zkoušet své schopnosti a dovednosti v praxi. Váš hlas umožní také nasbírat nové zkušenosti, prožít nové emoce a dáte také šanci pečujícím o naše klienty k odpočinku. Neváhejte, i Váš hlas může zvýšit kvalitu lidí s těžkým postižením. Děkujeme

Region 50

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Ostrava Novinářská 3178/6a

Počet hlasů

7336
Centrum pro dítě s diabetem, z.s.

Vítání jara 2020

Projekt pomůže rodinám, jejichž dítě onemocnělo nevyléčitelnou nemocí - cukrovkou. Takto nemocné děti jsou odkázány na celoživotní aplikací inzulínu a pravidelné měření glykémie. Jen díky správné edukaci je možné dosáhnout výborné kompenzace nemoci, která ochrání dítě před nebezpečnými hypoglykémiemi a také předchází budoucí invaliditě, která je pro dítě reálnou hrozbou. Děkujeme za každý Váš hlas, s jehož pomocí se nám podaří uskutečnit edukační pobyt a zajistit tak kvalitní život pro naše nejbližší.

Region 50

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Ostrava Novinářská 3178/6a

Počet hlasů

15539
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti - odborný garant programu grantytesco@nros.cz
tel.: +420 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS