Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Centrum pro rodinu a sociální péči z. s.

Žít svůj život - podpora mladých lidí se zdravotním postižením

Chceme pomoci mladým lidem se zdravotním postižením žít svůj život. Překonávat překážky, které jim jejich hendikep staví do cesty. Pomoci, aby mohli žít život jako jejich vrstevníci - být ve společnosti svých kamarádů, jet na výlet, cítit vůni jara, zimy, větru ve vlasech... poznávat nová místa, zažít atmosféru na festivalech, vánočních trzích, sportovních a kulturních akcích... Vyzkoušet, co zvládnou a v čem jsou dobří. To vše mohou díky dobrovolníkům a integračnímu klubu BRÁNA!

Region 50

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Ostrava Novinářská 3178/6a

Počet hlasů

8492
Pionýr, z.s. - Pionýrská skupina Ještěr

Pro děti, pro Šance, pro Ještěr!

V srdci Beskyd, bez internetu a wifi, děti zažívají uprostřed lesů a luk na dnešní dobu nevšední zážitky, situace a učí se tábornickým dovednostem ve stylu Hochů od Bobří řeky. A to vše na jedné z nejkrásnějších základen, která potřebuje opravit a dovybavit klíčová místa jako je klubovna, kuchyně s jídelnou, toalety a spací místnosti. Byla by škoda, kdyby o to přišly i další generace. Projekt zlepší prostředí, ve kterém náš spolek realizuje své aktivity. Díky těmto aktivitám si děti a mládež budují kladný vztah k okolnímu světu, přírodě a k sobě samým.

Region 50

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Ostrava Novinářská 3178/6a

Počet hlasů

6714
MIKASA z.s.

Podpora terapeutických aktivit pro děti a dospívající s autismem

Díky Vašemu hlasu podpoříte zkvalitnění terapeutické a průvodcovské péče o děti s autismem a jejich rodiče. Díky Vašemu hlasu budeme moci dovybavit dvě terapeutické místnosti věcmi pro terapie - tj. příjemným nábytkem a dalšími věcmi, které umožní dítěti vhodný rozvoj na základě terapeutického působení, metodami pro terapeutickou péči, terapeutickým pískem a dalšími potřebnými metodami a věcmi. Díky Vašemu hlasu bude terapie pro děti i jejich rodiče dostupnější a v příjemnějším, komfortním prostředí.

Region 50

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Ostrava Novinářská 3178/6a

Počet hlasů

9082
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS