Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Akademie nadání, z.s.

Volnočasové aktivity pro nadané děti s hendikepem

ANA spojuje všechny, kteří žijí a pracují s „hendikepem“ nadání. Zvláštní pozornost je věnována rodinám dětí tzv. dvakrát výjimečných – tzn. nadaných dětí s hendikepem (specifické poruchy učení, porucha pozornosti a aktivity, Aspergerův syndrom, emoční poruchy, smyslové poruchy apod.). Cílem ANA je zajistit těmto dětem odbornou péči a pomoc při začleňování do společnosti a zvládání sociálních dovedností. Finanční prostředky využijeme na nákup pomůcek a materiálu pro volnočasové aktivity (zájmové kroužky, doučování, herní kluby a nácviky sociálních dovedností) a pořízení odborných poblikací.

Region 57

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Plzeňský Plzeň U Letiště 2/1074

Počet hlasů

12874
Plzeňská krajská rada dětí a mládeže, z.s.

TUTO je Skupovka!

Jsme tým kamarádů. Naším cílem je oživit Centrum volného času Skupovka v Plzni na Borech a tvrdě na tom pracujeme. Plánujeme bláznivé akce, pravidelné lekce v učebnách a snažíme se, aby se všem v našem "domečku" co nejvíce líbilo. Máme toho v hlavě tolik, že skoro nevíme, kam dřív :-). Ale hlavně - budeme rádi, pokud u toho bude s námi!

Region 57

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Plzeňský Plzeň U Letiště 2/1074

Počet hlasů

10896
Občanské sdružení ProCit, z.s.

Cvičení a plavání pro děti s poruchou autistického spektra (PAS), Nácviky sociálních dovedností

Občanské sdružení ProCit, z.s. pořádá pravidelně Cvičení a plavání pro děti s poruchou autistického spektra (PAS) a Nácviky sociálních dovedností. Děti s PAS potřebují celodenní péči, obtížně se začleňují a navazují vztahy, mají problémy s adaptací a komunikací. Je pro ně obtížné navštěvovat běžné volnočasové aktivity. Cílem tohoto projektu je poskytnou dětem s PAS volnočasové aktivity v bezpečném prostředí bez výrazné finanční zátěže pro rodinu. Finanční prostředky by byly použity na pořízení sportovních pomůcek. Díky realizování projektu podpoříte děti s PAS, zažít radost z pohybu.

Region 57

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Plzeňský Plzeň U Letiště 2/1074

Počet hlasů

10199
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS