Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Domov - plzeňská hospicová péče, z. ú.

Nákup léků pro hospic

I v případě závažného zdravotního stavu lze vrátit člověka v jeho poslední dny zpět mezi jeho blízké. Nemocní a umírající mohou být v těžkých chvílích mezi nejbližšími, rodina o ně může pečovat, smířit se, být spolu. Rádi bychom tuto možnost v našem regionu zachovali a službu dál rozšiřovali. Naše péče není hrazena z veřejného zdravotního pojištění, finance si zajišťujeme sami z darů, dotací a grantů. Navzdory tomu náš domácí hospic úspěšně funguje již čtvrtým rokem. Zdravotní služby doplňujeme sociálními službami, s cílem podpořit zejména pečující rodiny v jejich obtížné situaci.

Region 57

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Plzeňský Plzeň U Letiště 2/1074

Počet hlasů

7378
Domovnika - sociální služby o.p.s

V křesle tančím

Na stará kolena ubývá možností, jak se kulturně „vyřádit“ Potřeba společenských akcí ale se stářím nemizí. Hudba a divadlo je nejlepším lékem na chmury, které mohou osamocené seniory čas od času přepadnout. Snažíme se se seniory jezdit za divadlem. Ale ne všichni jsou schopni pro ně náročnou cestu podniknout. Proto zveme hudební vystoupení k nám, na stacionář, tak, aby si to užili úplně všichni. Při koncertech dechovky nebo za zvuků harmoniky si naši senioři v křesle i „trsnou.“ Podupávání nohou, tleskání nebo pobrukování se pak vesele nese celým stacionářem.

Region 57

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Plzeňský Plzeň U Letiště 2/1074

Počet hlasů

5633
Plzeňská zastávka z.s.

Pomoc osiřelým jednotlivcům i rodinám při náhlém úmrtí milované osoby

POMÁHÁME POZŮSTALÝM RODINÁM PŘI ZTRÁTĚ BLÍZKÉHO Podpořte s námi pozůstalé najít si pro život smysl, nemlčet a být spolu. Když o někoho přijdete, když vám zemře nejbližší, tehdy se v jediném okamžiku celý váš život zastaví ... Zastaví se smysl všeho, pro co jste žili. Minulost je mnohem vzdálenější než byla před chvílí, přítomnost je zahalená v oparu bolesti, budoucnost se vytrácí. Pojďte nám pomoci ukázat směr osiřelým rodinám. Podpořit je v rituálech rozloučení se zemřelými, i nenarozenými dětmi, smíření se smrtí. Pozůstalí se potřebují poradit, potřebují podpořit v životě po ztrátě.

Region 57

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Plzeňský Plzeň U Letiště 2/1074

Počet hlasů

6221
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti - odborný garant programu grantytesco@nros.cz
tel.: +420 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS