Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Spolek rodičů a přátel zdravotně postižených dětí Daneta

Paralympijský sport v Danetě

Pojďme rozhýbat naše děti! I když jim nebyla dána do vínku taková pohyblivost jako nám, jakýkoliv pohyb je pro ně radostí a Boccia jim umožní nalézt zcela nový typ sportu vhodný právě pro ně. Boccia je sport podobný francouzské pétanque určený lidem s těžkým postižením, kteří jsou odkázání na invalidní vozík či lidem s kombinovaným postižením, kteří jsou schopni pochopit pravdila na velmi lehké úrovni. Vložme naši práci a Vaše prostředky do dětského úsměvu!

Region 21

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Kralovohradecký Hradec Králové Nám. 28. října 1610

Počet hlasů

8738
Oblastní charita Hradec Králové, Domov pro matky s dětmi

Pomoc rodinám a dětem nacházejících se v nepříznivé sociální situaci, pomoc obětem domácího násilí

Domov pro matky s dětmi – azylový dům v Hradci Králové již 17 let poskytuje svoje služby. Zařízení pomohlo již několika tisícům lidem v nouzi. Jsou mezi nimi hlavně matky a jejich děti. Samo množství klientů vyjadřuje potřebnost tohoto zařízení. Zejména děti jsou konfrontované s nepříznivou sociální situací. Každý pátý klient se stal obětí domácího násilí. Mnoho z nich nemá zkušenost s láskou nejbližších, s pocitem bezpečí a přijetí. Postrádají pozitivní zážitky a radost ve svém životě. Proto naše služba hledá další cesty, jak našim klientům zprostředkovat naději a novou perspektivu.

Region 21

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Kralovohradecký Hradec Králové Nám. 28. října 1610

Počet hlasů

10881
Oblastní charita Červený Kostelec, stř. Domov sv. Josefa

Znovu do života - ergoterapie v Domově sv. Josefa

Představte si, že si nedokážete namazat chleba nebo nemůžete oloupat banán svým dětem. Lidé s roztroušenou sklerózou se s podobnými problémy setkávají dnes a denně. Domov svatého Josefa v Žirči poskytuje každý rok téměř 500 pacientů z celé ČR potřebnou fyzioterapeutickou a psychoterapeutickou péči. Na rozvoj ergoterapie - cvičení, které by zlepšilo jejich jemnou motoriku, finanční prostředky nezbývají. Přispějte s námi na výtvarné, keramické či zahradnické činnosti a na jedné z mnoha akcí, které Domov svatého Josefa pořádá, si potřeste pravicí s člověkem, kterému váš hlas pomůže. Děkujeme.

Region 21

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Kralovohradecký Hradec Králové Nám. 28. října 1610

Počet hlasů

8660
KONTAKT PRO ŽADATELE

Romana Klečková +420 602 450 454
romana.kleckova@tesco.com

Magdalena Duba +420 727 915 924
magdalena.duba@tesco.com

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vkoukoli@cz.tesco-europe.com

SLEDUJTE NÁS