Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Élie z.s.

DĚTSKÁ ZAHRADA NA HORÁCH

DOMEČEK V KOVÁŘSKÉ MÁ KAPACITU 20 DĚTÍ OD 0 DO 18 LET. DOMEČEK POSKYTUJE PÉČI DĚTEM, KTERÉ SE OCITLY BEZ JAKÉKOLIV PÉČE ČI V SITUACI, KDY JE VÁŽNĚ OHROŽEN JEJICH ZDRAVÝ VÝVOJ. PROJEKTEM BYCHOM RÁDI ZVELEBILI PŘILEHLOU ZAHRADU TAK, ABY DĚTI MOHLY CO NEJVÍCE ČASU TRÁVIT NA ČERSTVÉM , HORSKÉM VZDUCHU A TO NEJEN V AKTIVNÍ ZÓNĚ V PODOBĚ TRAMPOLÍNY, ALE I ZÓNĚ ODDECHOVÉ, KDE BUDE POŘÍZEN NOVÝ ZAHRADNÍ NÁBYTEK. DÁLE BUDE ZAHRADA OSÁZENA OKRASNÝMI KEŘI A TRÁVY, DĚTI TAK BUDOU BUDOU MOCI POZOROVAT DROBNÝ HMYZ A ŽIVOT V PŘÍRODĚ.

Region 35

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Ústecký Klášterec Chomutovská 210

Počet hlasů

1735
Šťastný pes - Handicap,z.s.

Tomášek a psí asistent Spajk.

Tomášek a psí asistent Spajk. Tomík trpí dětskou mozkovou obrnou, epilepsií a atrofií zrakového nervu. Nechodí a je odkázaný na pomoc rodiny v podstatě ve všech činnostech. Psí asistent upoutá Tomíkovo pozornost, podá mu věci do klína a každý den díky polohování uvolní Tomáškovi ztuhlé svalstvo. Maminka bude mít pomocníka, který jí otevře i zavře dveře při přenášení Tomáška, podá upadlé předměty, zvonící telefon, vyndá z pračky prádlo. Výcvik takového pejska je velmi časově i finančně náročný. Prosíme vás všechny touto cestou o pomoc.

Region 35

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Ústecký Klášterec Chomutovská 210

Počet hlasů

5770
Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče a základní škola, Liberec

Smysluplné trávení volného času dětí a mládeže z Dyády

Smysluplné trávení volného času u dětí a mládeže s výchovnými problémy a poruchami chování - klienti Střediska výchovné péče Dyáda. Prevence rizikového chování a kriminality dětí a mládeže. Nákup pomůcek pro aktivity s dětmi na ambulantní i pobytové části střediska - glazura, hlína, stoly a nástroje na keramiku, zpěvníky, sada hudebních nástrojů a školení lektora na muzikoterapii, spacáky, stany, sportovní potřeby a hry pro děti na zátěžových pobytech, hry a terapeutické pomůcky, pořízení nového lina.

Region 35

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Ústecký Klášterec Chomutovská 210

Počet hlasů

1645
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS