Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
RADKA, z.s.

Canisterapie v DC RADKA

Canisterapii nabízíme osobám na odd. LDN (léčebna dlouhodobě nemocných) a v kláštereckém domově pro seniory, kde jsou pacienti dlouhodobě upoutáni na lůžko, nebo mají omezenou možnost pohybu (invalidní vozík, necitlivé prsty na rukou, atd.). Při návštěvě pejska dochází ke zlepšení psychického stavu pacientů, hlazení psů napomáhá zlepšení jemné motoriky a psí tělo dokáže při polohování na lůžku "zahřát" pacienta. Zároveň nabízí společné téma hovoru při skupinové aktivitě.

Region 35

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Ústecký Klášterec Chomutovská 210

Počet hlasů

1373
Městský ústav sociálních služeb Klášterec nad Ohří

Domov plný zábavy

V Domově pro seniory dochází pravidelně k mezigeneračnímu setkávání dětí z MŠ a seniorů. Toto setkávání u dětí rozvíjí empatii, úctu ke stáří a jeho pozitivní vnímání. Zároveň pomáhá aktivně udržet seniory v duševní a fyzické svěžesti. Obě dvě generace vzájemné porozumění posiluje. Díky projektu DOMOV PLNÝ ZÁBAVY budou na zahradě Domova umístěny ruské kuželky. Pro aktivity v Domově bude pořízena velká škála společenských a deskových her. Tyto hry mohou plně využívat senioři a děti při pravidelném společném setkávání a touto cestou přirozeně v dětech probouzet úctu ke starým lidem.

Region 35

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Ústecký Klášterec Chomutovská 210

Počet hlasů

3770
Mateřská škola, ul. Klášterecká 1557, 43201 Kadaň, příspěvková organizace

V novém školním skleníku, vypěstuji rostlinku.

Nezapomínáme na to, že příroda má na děti pozitivní vliv! Naším projektem snížíme ustupující bezprostřední a přirozený kontakt dětí s přírodou. Postavením školního skleníku můžeme vytvořit základ přírodní učebny. Umožníme tím dětem trávit větší část dne venku, a tak vnímat přírodu přímou zkušeností. Propojíme tím spontánní hru s přirozeným učením. Poskytneme dětem příležitost k rozmanitým činnostem, čímž podpoříme jejich chuť zkoumat a objevovat, včetně poskytnutí vhodných pomůcek.

Region 35

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Ústecký Klášterec Chomutovská 210

Počet hlasů

1246
KONTAKT PRO ŽADATELE

Romana Klečková +420 602 450 454
romana.kleckova@tesco.com

Magdalena Duba +420 727 915 924
magdalena.duba@tesco.com

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vkoukoli@cz.tesco-europe.com

SLEDUJTE NÁS