Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Oblastní Naděje Litoměřice

A co děti?! Mají si s čím hrát.... ;-)

Díky Vašim žetonům společně pořídíme dětem a mládeži do nízkoprahového zařízení v Klášterci nad Ohří hudební nástroje a zábavné hry. Děti tak získají nové dovednosti a navíc stráví smysluplně čas se svými vrstevníky. S Vaší podporou je snáze zapojíme do kolektivních her, kde se naučí zdravě vítězit, ale také zvládat neúspěch, i když s mnoha životními prohrami již své zkušenosti mají.

Region 35

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Ústecký Klášterec Chomutovská 210

Počet hlasů

1295
Šťastný pes-Handicap,z.s.

Matýsek a asistenční pes Kukie

Matýsek je čtyři a půl letý chlapeček, který se narodil s velmi vážnou srdeční vadou. Krátce po narození musel podstoupit operaci. Poté se začaly objevovat epileptické záchvaty, které mu způsobily poškození mozku. Dnes trpí epileptickou encephalopatií, centrálním hypotonickým syndromem, opožděným psychomotorickým vývojem, ADHD a poruchou senzorické integrace. Kukie bude pro Matýska oporou při chůzi, neuteče mamince například v nákupním centru,zastaví ho před silnicí, bude se cítit v bezpečí se svým chlupatým kamarádem. Pomozte nám podpořit Matýska a jeho asistenčního psa Kukieho. Děkujeme.

Region 35

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Ústecký Klášterec Chomutovská 210

Počet hlasů

4210
RADKA z. s.

Dobrovolnický klub RADKA

V říjnu 2019 jsme založili Dobrovolnický klub RADKA, který je zaměřen na dobrovolníky, kteří by byli rádi prospěšní, ale z různých důvodů nemohou být „samostatnými“ dobrovolníky. Jedná se většinou o osoby se zdravotním handicapem (fyzickým či mentálním), osoby ohrožené sociálním vyloučením, atd. Naším záměrem je v dobrovolnickém klubu vytvořit takové dobrovolnické příležitosti, které by těmto dobrovolníkům mohly nabídnout činnost, která je bude naplňovat a bude prospěšná jiným. V současné době klub funguje 2x v týdnu na 3 hodiny (Po a St). Účast na setkáních je zcela dobrovolná.

Region 35

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Ústecký Klášterec Chomutovská 210

Počet hlasů

1615
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti - odborný garant programu grantytesco@nros.cz
tel.: +420 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS