Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Hospic Sv. Jiří, o.p.s.

Bez benzinu nepřijedeme

Hospic Sv. Jiří je mobilní / terénní službou, která jezdí za nevyléčitelně nemocnými do jejich domovů. Personál hospice složený ze zdravotních sester, lékařů, sociálních pracovnic, psychologa, duchovního, poradkyně pro pozůstalé a dobrovolníků se musí přepravit za umírajícími a za jejich blízkými, kteří o ně pečují, do jejich domovů. K přepravě nejen personálu, ale také pomůcek, léků a zdravotnického materiálu využíváme osobní vozy. Dovolujeme si proto požádat o finance na pohonné hmoty.

Region 1

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Karlovarský Aš Chebská 2934

Počet hlasů

6435
Farní charita Aš-Domov pro matky s dětmi v tísni v Aši

Vybavení herny včetně vymalování a zakoupení koberce a hraček pro děti z Domova sv. Zdislavy pro matky s dětmi v tísni v Aši

Nezřídka se stává, že matka s dětmi je nucena obrátit se na pomoc azylového domu z důvodu tíživé ekonomické a bytové situace. Maminky s dětmi pak mohou být v Domově ubytované po různě dlouhou dobu, zpravidla nepřevyšující 1 rok. Proto vidíme v Domově potřebu vytvoření příznivého prostředí pro výchovu takto znevýhodněných dětí. Nově vybavená herna bude jednou z možností, kde se mohou matky v klidu věnovat svým dětem.

Region 1

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Karlovarský Aš Chebská 2934

Počet hlasů

3940
B.E.Z.va nejdek

Poznáváme Česko

Představte si, že jste dítě, žijící na malém městě. Vzhledem k tíživé situaci v rodině se za hranice města moc nedostanete. Tato skutečnost vám působí sociální potíže a někdy prostorovou zmatenost. Mluvíme o životě mnohých dětí z našeho klubu Remix v Nejdku. Vaše podpora jim umožní výjezd za hranice města. Pomůže jim, aby se orientovaly v naší zemi, v hromadné dopravě a zprostředkuje zážitky. Děkujeme :)

Region 1

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Karlovarský Aš Chebská 2934

Počet hlasů

3420
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti - odborný garant programu grantytesco@nros.cz
tel.: +420 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS