Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Zdravotní klaun, o.p.s.

Klauniády pro onkologicky nemocné děti v onkologických ambulancích

Děti čekají na onkologické ambulanci nepříjemná a bolestivá vyšetření. Zdravotní klauni je během čekání pomáhají rozptýlit. Lékařům v ordinaci usnadňují komunikaci: dětskému pacientovi pomáhají snášet nepříjemné výkony, jako je žilní odběr nebo podání chemoterapie. Potřebuje-li si lékař v klidu pohovořit s rodiči, klauni dítě spolehlivě zabaví. Díky klauniádám je už i u nás na mnohem vyšší úrovni péče nejen o pacientovo fyzické zdraví, ale i o jeho psychiku, která je v léčbě tolik důležitá.

Region 22

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Královéhradecký Hradec Králové Rašínova 1669

Počet hlasů

7206
Domov pro matky s dětmi

Pomoc rodinám a dětem nacházejících se v nepříznivé sociální situaci, pomoc obětem domácího násilí

Domov pro matky s dětmi - azylový dům v Hradci Králové již 18 let poskytuje svoje služby. Zařízení pomohlo několika tisícům lidem v nouzi. Jsou mezi nimi hlavně matky a jejich děti. Samo množství klientů vyjadřuje potřebnost tohoto zařízení. Zejména děti jsou konfrontované s nepříznivou sociální situací. Každý pátý klient se stal obětí domácího násilí. Mnoho z nich nemá zkušenost s láskou nejbližších, s pocitem bezpečí a přijetí. Postrádají pozitivní zážitky a radost ve svém životě. Proto naše služba hledá další cesty, jak našim klientům zprostředkovat naději a novou perspektivu.

Region 22

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Královéhradecký Hradec Králové Rašínova 1669

Počet hlasů

7996
Mamma HELP, z. s.

Znát svoje prsa? DŮLEŽITÉ! Odhalení nemoci včas? NEJDŮLEŽITĚJŠÍ!

Pravidelné samovyšetřování prsou - důležité! Jak na to? Dozvíte se na našich přednáškách a edukačních akcích ! Bezplatně jich ročně uskutečníme v našem kraji kolem 30 a proškolíme cca 1 000 osob. Jen s Vaší pomocí se informace o této nejčastější onkologické nemoci žen a její prevenci spolu s nácvikem samovyšetření prsou na fantomovém modelu dostanou do všech koutů našeho kraje! DĚKUJEME!

Region 22

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Královéhradecký Hradec Králové Rašínova 1669

Počet hlasů

5223
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti - odborný garant programu grantytesco@nros.cz
tel.: +420 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS