Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Spolek přátel dětí DD Nechanice

Radost dětským očím

Dovoluji si poprosit a požádat o Váš hlas pro naše děti z Dětského domova Nechanice. V dětském domově žije 42 dětí ve věku 3-23 let. Stále přicházejí nové děti z velmi znevýhodněných rodin, děti jsou zanedbané, neboť se jim doma zapomněli věnovat. Jejich školní vědomosti jsou hodně slabé a my bychom jim rádi zajistili doučování , aby se jim ostatní děti ve třídě nesmály a oni dohnaly, co neumí. Pak se jejich oči rozzáří a oni poznají , že na světě je krásně. A určitě se díky vzdělání postaví do života lépe, než jejich rodiče, kteří jim dětství připravili v dětském domově. Za děti děkuji.

Region 22

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Královéhradecký Hradec Králové Rašínova 1669

Počet hlasů

10036
Oblastní charita Hradec Králové, Domov pro matky s dětmi

Pomoc rodinám a dětem nacházejících se v nepříznivé sociální situaci, pomoc obětem domácího násilí

Domov pro matky s dětmi – azylový dům v Hradci Králové již 17 let poskytuje svoje služby. Zařízení pomohlo již několika tisícům lidem v nouzi. Jsou mezi nimi hlavně matky a jejich děti. Samo množství klientů vyjadřuje potřebnost tohoto zařízení. Zejména děti jsou konfrontované s nepříznivou sociální situací. Každý pátý klient se stal obětí domácího násilí. Mnoho z nich nemá zkušenost s láskou nejbližších, s pocitem bezpečí a přijetí. Postrádají pozitivní zážitky a radost ve svém životě. Proto naše služba hledá další cesty, jak našim klientům zprostředkovat naději a novou perspektivu.

Region 22

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Královéhradecký Hradec Králové Rašínova 1669

Počet hlasů

8196
Klub nemocných cystickou fibrózou, z.s.

Inhalátory a další pomůcky pro rodiče "slaných dětí"

Cystická fibróza je nevyléčitelné a život výrazně zkracující onemocnění. Nemocné děti mají slanější pot, proto se jim říká slané děti. Každodenní a celoživotní léčbou lze ale zdravotní stav stabilizovat. Rodiče, kteří se těší na zdravé miminko, se dozví diagnózu už v porodnici. Odtud jsou všechny rodiny z celé ČR převezeni na týdenní edukační pobyt ve FN Motol, kde se naučí pečovat o nemocné dítě. Klub CF nakupí nutné pomůcky pro tuto edukaci (inhalátory, odsávačky, roušky), tak aby se rodiče v této náročné situaci nemuseli o nic starat.

Region 22

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Královéhradecký Hradec Králové Rašínova 1669

Počet hlasů

9486
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS