Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Zdravotní klaun, o.p.s.

Klauniády pro onkologicky nemocné děti v onkologických ambulancích

Děti čekají na onkologické ambulanci nepříjemná a bolestivá vyšetření. Zdravotní klauni je během čekání pomáhají rozptýlit. Lékařům v ordinaci usnadňují komunikaci: dětskému pacientovi pomáhají snášet nepříjemné výkony, jako je žilní odběr nebo podání chemoterapie. Potřebuje-li si lékař v klidu pohovořit s rodiči, klauni dítě spolehlivě zabaví. Díky klauniádám je už i u nás na mnohem vyšší úrovni péče nejen o pacientovo fyzické zdraví, ale i o jeho psychiku, která je v léčbě tolik důležitá.

Region 22

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Kralovohradecký Hradec Králové Rašínova 1669

Počet hlasů

3868
Spolek přátel dětí DD Nechanice

Vzdělání je kapitál.

Dovoluji si požádat o pomoc pro děti z Dětského domova Nechanice na jejich doučování. Některé děti jsou nadané, moc šikovné, ale potřebovaly by v některých předmětech pomoci. Průzkum říká, že většina dětí z dětských domovů odchází pouze s výučným listem, ale je to tím, že děti potřebují s učivem na to, aby zvládly střední školu trochu pomoci . Proto na doučování dětem, které chtějí v životě dosáhnout vyšších cílů, než jejich rodiče, kteří je v domově "zapomněli". Pro děti by bylo doučování velkým přínosem. Ne nadarmo nás ve škole učili, že:“ největším kapitálem je vzdělání“. Za děti děkuji.

Region 22

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Kralovohradecký Hradec Králové Rašínova 1669

Počet hlasů

3378
Domov pro matky s dětmi

Pomoc rodinám a dětem nacházejících se v nepříznivé sociální situaci, pomoc obětem domácího násilí

Domov pro matky s dětmi – azylový dům v Hradci Králové již 17 let poskytuje svoje služby. Zařízení pomohlo již několika tisícům lidem v nouzi. Jsou mezi nimi hlavně matky a jejich děti. Samo množství klientů vyjadřuje potřebnost tohoto zařízení. Zejména děti jsou konfrontované s nepříznivou sociální situací. Každý pátý klient se stal obětí domácího násilí. Mnoho z nich nemá zkušenost s láskou nejbližších, s pocitem bezpečí a přijetí. Postrádají pozitivní zážitky a radost ve svém životě. Proto naše služba hledá další cesty, jak našim klientům zprostředkovat naději a novou perspektivu.

Region 22

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Kralovohradecký Hradec Králové Rašínova 1669

Počet hlasů

3152
KONTAKT PRO ŽADATELE

Romana Klečková +420 602 450 454
romana.kleckova@tesco.com

Magdalena Duba +420 727 915 924
magdalena.duba@tesco.com

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vkoukoli@cz.tesco-europe.com

SLEDUJTE NÁS