Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
ProVize z.s.

Festival Jinčí čin

Festival Jinčí čin je vedlejší a alternativní program festivalu Jičín - město pohádky. Jeho již čtvrtý ročník se uskuteční v termínu 12.- 14. září. Už teď se můžete těšit na letošní téma - soukromý prostor a jeho přesah do prostoru veřejného. Program bude proto umístěn na soukromých zahradách a dvorcích obyvatel Jičína, kam budete moci výjimečně zavítat. Z programu můžeme již teď prozradit elektronické duo Bratři či raperku Hellwanu, dílny, během kterých si budete moci vyrobit věci do domácnosti, dětská divadla a mnoho dalšího. Těšíme se na vás, tým Jinčího činu.

Region 29

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Královéhradecký Jičín Hradecká 1141

Počet hlasů

2973
Sportem proti bariérám, z. s.

Nepřetržitá terénní osobní asistence na Novopacku a Hořicku

Sportem proti bariérám, z. s. poskytuje v regionu Novopacka a Hořicka nepřetržitou terénní osobní asistenci. Díky této službě mohou i zcela nesoběstační lidé (zdravotně postižení lidé a senioři) žít v domácím prostředí i bez podpory rodiny. Pokud o člena domácnosti pečuje rodina, pak naše služba rodině s péčí pomáhá, aby byla dlouhodobě zvládnutelná. V současnosti na Novopacku a Hořicku dlouhodobě pečujeme o více než 80 nesoběstačných lidí, převážně seniorů, kteří by bez naší pomoci museli do domovů seniorů, domů s pečovatelskou službou, atd. Každý rok terénní asistenci výrazně navyšujeme.

Region 29

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Královéhradecký Jičín Hradecká 1141

Počet hlasů

7333
TJ Sokol Přepeře, z.s.; Ochotnický soubor

Ochotnický soubor Přepeře - příspěvek na vybavení

Ochotnické divadlo v Přepeřích má za sebou již více než stoletou tradici. Bylo založeno v roce 1909 a po celou dobu své existence vynikalo vysokou uměleckou úrovní, ze žánrů má významné místo zejména opereta. Vždy významně přispívalo k navýšení kulturního a vlasteneckého povědomí oblasti. V současnosti se kromě nutnosti údržby historické sokolovny snažíme o její vybavení v souladu s moderními potřebami, a to zejména zařízením pro osvětlení, projekci a ozvučení, další prostředky jsou potřebné na kulisy.

Region 29

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Královéhradecký Jičín Hradecká 1141

Počet hlasů

2164
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS