Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Apropo Jičín, o.p.s.

Všechny děti potřebují prázdniny

Podpořte projekt, který přináší dětem s postižením radost a nové zážitky a jejich rodičům možnost odpočinout si od náročné domácí péče o dítě s postižením. O prázdninách chceme uspořádat čtyřdenní pobyt pro devět dětí s těžkým postižením. Během pobytu zažijí děti za pomoci asistentů nová dobrodružství, naučí se nové dovednosti a posílí svou samostatnost. Dlouhodobě pečujícím rodičům díky tomu umožníme odpočinek od náročné péče o dítě s postižením, možnost načerpat nové síly a věnovat se sami sobě. Projekt vychází z více než 20 let zkušeností Apropa v oblasti podpory rodin dětí s postižením.

Region 29

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Kralovohradecký Jičín Hradecká 1141

Počet hlasů

3500
Oblastní charita Jičín

Exit v novém kabátě

Nízkoprahový klub Exit má v Jičíně své místo již 14 let. Za dobu jeho působení navštívily jeho prostory a využily možnost pomoci stovky dětí a mladých lidí. Klienti navštěvují zařízení z různých důvodů. Někdo vyhledává pomoc při psaní domácích úkolů, jiní při řešení mezilidských vztahů, při řešení otázek hledání zaměstnání či bydlení, či se zapojují do předem připravených preventivních programů a výtvarných workshopů. Někteří přichází proto, že vědí, že tu naleznou potřebnou podporu, ale také především zájem o je samotné.

Region 29

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Kralovohradecký Jičín Hradecká 1141

Počet hlasů

1926
Kamarád Jičín z.s.

Hipoterapie s Kamarády

Mladí lidé s mentálním a tělesným postižením mají omezené možnosti užívat plnohodnotně život jako takový. Dlouhodobá spolupráce s rodiči odhaluje fakt, že mnoho činností je nereálné a nerealizovatelné. A proto s rodiči našich klientů a lidmi ze spolku Kamarád, se snažíme v rámci spolupráce realizovat zajímavé a užitečné akce pro všechny. A tím je kontakt s koněm - Hipoterapie, která má vliv na psychickou a na fyzickou stránku, u všech lidí.Na osoby s mentálním postižením má větší vliv vzájemný vztah s koněm než vlastní ježdění, a proto na to klademe důraz.

Region 29

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Kralovohradecký Jičín Hradecká 1141

Počet hlasů

2064
KONTAKT PRO ŽADATELE

Romana Klečková +420 602 450 454
romana.kleckova@tesco.com

Magdalena Duba +420 727 915 924
magdalena.duba@tesco.com

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vkoukoli@cz.tesco-europe.com

SLEDUJTE NÁS