Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Klub vojenské historie Jičín z. s.

Vybavení pro Jičínské kadety

Jičínská kadetní setnina působí jako jedinná historická kadetní setnina v České republice. Jičínsou kadetní setninu tvoří 20 žáků a studentů. Vhozením žetonu pomůžete klukům pořídit nové vybavení, které budou používat na akcích po celé České republice a propagovat město Jičín. Právě mladá generace musí být nositelem historie a poučení z ní. Život mladé generace není jen být připojen na sítích, mobilních telefonech, ale právě v takových zájmových skupinách, venku a v společných přátelstvích.

Region 29

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Královéhradecký Jičín Hradecká 1141

Počet hlasů

2886
PROSTOR PRO, o.p.s.

SPIRÁLA - Děláme ze škol lepší místa

Děláme ze škol lepší místa. Už 10 let pomáháme malým i velkým školákům přijít na to, jak bezpečně čelit rizikům dospívání. Trénujeme s nimi, jak vycházet sami se sebou i s druhými, jak rozpoznávat rizika nebo co dělat, když jim trable přerůstají přes hlavu. Opravujeme jejich porouchané vztahy. Dík nám nestrkají do jejich života pracky šikana, drogy, lhostejnost nebo nesnášenlivost. SPIRÁLA - víme si s dospívání rady.

Region 29

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Královéhradecký Jičín Hradecká 1141

Počet hlasů

2558
Apropo Jičín, o.p.s.

Rehabilitace pro děti a mládež s postižením

Podpořte pravidelnou rehabilitaci v Apropu, která pomáhá dětem a mladým lidem s těžkým postižením rozvíjet pohybové schopnosti, zlepšuje jejich celkový zdravotní stav, napomáhá snižování bolesti a nepohodlí. Klientům se věnuje kvalifikovaná fyzioterapeutka, která má v této oblasti několikaletou praxi. Rehabilitace je poskytována přímo ve stacionáři Apropo. Klienti stacionáře proto nemusí za rehabilitací dojíždět, což je vzhledem k jejich těžkému postižení velkou výhodou.

Region 29

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Královéhradecký Jičín Hradecká 1141

Počet hlasů

4630
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti - odborný garant programu grantytesco@nros.cz
tel.: +420 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS