Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy

Terapeutická Kavárna "Zahrádka pod věží"

Přijďte si zpříjemnit den nejen šálkem kávy, ale také úžasným výhledem na chrám sv. Bartoloměje. Projekt „Terapeutická kavárna v Zahrádce pod věží“ je určen dospělým lidem s mentálním, kombinovaným či jiným zdravotním postižením, kteří se kvůli svému handicapu obtížně začleňují do běžného pracovního i společenského života. Kavárna je tréninkovým pracovištěm, které cílí na rozvoj pracovních a sociálních dovedností klientů. Současně kavárna umožňuje setkávání lidí s postižením a veřejnosti. Podpořením projektu nám umožníte pořídit nové vybavení a pracovní pomůcky pro lidi s handicapem.

Region 37

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Středočeský Kolín V Kasárnách 1019

Počet hlasů

10585
Rozum a Cit, z.s.

Vzdělávejte se s Rozumem!

Péče o děti, naplňování jejich potřeb a usilovná práce na jejich všestranném rozvoji je základní funkcí každé rodiny. Ty pěstounské, které doprovázíme, potřebují specifickou podporu pro řešení často velmi složitých životních situací. Jednou z forem podpory, kterou jim dlouhodobě poskytujeme, je odborné vzdělávání. Smysluplné a přínosné je jen tehdy, pokud je zajištěno kvalifikovanými a zkušenými odborníky (lektory). Vaše podpora nám toto umožní, bude přímou investicí do tolik potřebné kvality a přínosnosti vzdělávacích akcí těmto pěstounským rodinám.

Region 37

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Středočeský Kolín V Kasárnách 1019

Počet hlasů

7570
Volno, sdružení pro pomoc rodinám dětí s postižením; z. ú.

Hipoterapie pro děti s postižením

Dítě s postižením potřebuje stálý přísun nových podnětů, které budou rozvíjet jeho pohybovou i psychickou stránku. Hipoterapie umožňuje navazovat kontakt se živým zvířetem. Zlepšuje se pohyb, prohřívají se a uvolňují svalová napětí, zmírňuje se bolest. Děti navazují se zvířetem a terapeutem vztah, lépe se zapojí do kolektivu, zažijí pocit úspěchu, radosti a odpovědnosti. Zlepšuje se komunikace a sebevědomí. Pomocí terapií se zvyšuje kvalita života dítěte s postižením i pečující rodiny.

Region 37

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Středočeský Kolín V Kasárnách 1019

Počet hlasů

33340
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS