Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Tělocvičná jednota Sokol Opava

Atletický cirkus 2019 na Dolním náměstí v Opavě

V úterý 13.srpna proběhne na Dolním náměstí v Opavě jako pozvánka na Tyršák klasické sportovní odpoledne atletů Sokola Opava pod tradičním názvem Atletický cirkus. Kromě sotěže tyčkařů ve věku od 10 do 19 let a hlavní soutěže mužů, zde mohou příchozí děti do 11 let soutěžit a přihlásit se do přípravky Sokola Opava. Mohou se hlásit od 13 hodin k trojboji Odznaku sokolské všestrannosti, který obnáší trojskok, sedy a překážkový sprint na tyč.rozběhu. Soutěž je o ceny a medaile, které věnovali sponzoři akce. Soutěž tradičně oživí vystoupení gymnastek SK Špičková.

Region 49

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Opava Těšínská 2914/44

Počet hlasů

5950
Vila Vančurova o.p.s.

Na lavičce sedíme a přitom i cvičíme

Jste z Opavy? Záleží Vám na tom, aby Opava zůstala krásným klidným místem s bohatým kulturním životem a klidnými místy k trávení volného času? Chceme zakoupit speciální lavičky pro seniory a Fitnes přístroje ke cvičení, které by mohli využívat nejen naši senioři, ale také široká veřejnost. Vytvoříme tak prostor pro radostné setkávání maminek s dětmi, dospělých i seniorů .Pomozte nám vytvořit krásné místo k setkávání v překrásném prostředí parku zrekonstruované budovy bývalé porodnice. Život je jen jeden, chceme si jej užít na slunci a v radosti. Přidáte se k nám?

Region 49

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Opava Těšínská 2914/44

Počet hlasů

5790
KAFIRA

REKONDIČNÍ POBYT S VODÍCÍMI PSY

Posláním a hlavní úlohou vodícího psa je provázet svého zrakově postiženého pána bezpečně všemi nástrahami jejich soužití a pomáhat mu v orientaci. Vodící pes je pro svého pána každodenním průvodcem a partnerem, připraveným pomáhat 24 hodin denně. Pomáhá mu při zvládání bezpečného pohybu v exteriérech i interiérech, provází ho po rušných ulicích velkoměsta, jako po cestách malých vesnic, po silnici, v parku, v prostředcích hromadné dopravy, ale i v přírodě. Vodící pes však tak jako lidé občas zapomínají a je potřeba si občas připomenout jak s ním správně pracovat a jak o něj pečovat.

Region 49

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Opava Těšínská 2914/44

Počet hlasů

10145
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS