Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
MENS SANA, z.ú.

Místo dávek chceme práci!

Pro každého z nás je důležité mít práci, a to nejen kvůli finančním příjmům, ale především pro pocit právoplatného a aktivního člena naší společnosti. Lidé se zdravotním a sociálním znevýhodněním nacházejí práci jen velmi obtížně - ne proto, že by k ní neměli potřebné dispozice, ale proto, že jejich zaměstnávání je spojeno s diskriminací a stigmatizací. MENS SANA zaměstnává tyto lidi v šicí a dřevařské dílně namísto pobírání sociálních dávek, což je výhodnější nejen pro ně samotné, ale především pro společnost a stát.

Region 49

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Opava Těšínská 2914/44

Počet hlasů

7285
Kikstart, z.s.

Hudební zkušebna pod širým nebem

Kultury není nikdy dost. V létě chceme vytáhnout nástroje a udělat zkušebnu pod širým nebem. Každý z Vás včetně vašich dětí si může přijít a zkusit zahrát na libovolný hudební nástroj nebo zazpívat. Fantazii se meze nekladou. Vůbec nevadí, že neumíte hrát na žádný nástroj, protože ne hudební zkušebně se především zkouší. Pojďtě se s námi pobavit a vyzkoušet si pestrou paletu hudebních nástrojů, kterou pro vás připravíme a vemte s sebou celou rodinu!

Region 49

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Opava Těšínská 2914/44

Počet hlasů

4745
Vila Vančurova o.p.s.

Chtěli bychom křeslo , to je naše heslo !

Ve Vile Vančurova o.p.s. jsou umístěni senioři od 65 let se sníženou nebo úplnou ztrátou mobility. Přestože jsou částečně nebo úplně imobilní neztrácejí chuť do života a rádi se účastní aktivit v našem domově. Rádi bychom ze získaných prostředků zakoupili další polohovací křeslo které zpříjemní pobyt venku a na aktivitách těm seniorům, kteří z důvodu špatného zdravotního stavu bez speciálního křesla dlouho sedět nevydrží. Život našich seniorů bude pestřejší a radostnější i díky Vám! Děkujeme!

Region 49

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Opava Těšínská 2914/44

Počet hlasů

6045
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti - odborný garant programu grantytesco@nros.cz
Tel: 227 211 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS