Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
proFem - centrum pro oběti domácího a sexuálního násilí, o.p.s.

Intervenční centrum proFem – Pomozte s námi hradit terapeutické konzultace a právní zastupování obětem domácího a sexuálního násilí

Pomozte nám pomáhat obětem domácího a sexuálního násilí! Díky Vaší pomoci poskytneme našim klientkám bezplatnou psychologickou pomoc a právní zastupování. Odejít z násilného vztahu bývá velmi náročné a tyto ženy si často nákladné právní zastupování nebo terapie nemohou dovolit. Pomozte ženám v Berouně a okolí žít život bez násilí a jeho následků. Z projektu budeme také financovat cestovné na konzultace v pobočce i v okolí, stejně tak jako náklady na klientskou databázi.

Region 20

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Středočeský Hostivice Sportovců 14

Počet hlasů

4425
ŽIVOT 90, z.ú.

Pro uzdravení duše seniorů

Od roku 2007 provozujeme v centru Prahy odlehčovací centrum. V něm pobývají až 3 měsíce senioři po úrazu či pobytu v nemocnici. U nás s pomocí odborníků nabírají síly, aby byli plně soběstační a mohli se vrátit k sobě domů a nemuseli se předčasně stěhovat do domova seniorů. Věnují se zde rehabilitaci, tréninku paměti, tomu, co je zajímá. Snažíme se, aby se u nás cítili co nejlépe. Díky vaší podpoře vytvoříme tzv. reminiscenční koutek – místnost, která jim bude připomínat jejich domov i s těmi nejmenšími detaily. Pomůžete tak ke zlepšení duševní pohody i fyzických sil těch, kteří to potřebují.

Region 20

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Středočeský Hostivice Sportovců 14

Počet hlasů

3210
Junák - český skaut, z.s., středisko 21a.02 Lesní Moudrost Dobřichovice, 99. oddíl Bílá Podkova Hostivice

Posádkové vaření a stolování v přírodě

Základem spokojeného dítěte na výpravě je syté dítě. Naši skauti a skautky po posádkách vaří, učí se tím sestavit rozpočet a jídelníček, přípravu jednoduchých i složitějších pokrmů, ale zejména spolupráci ve skupině pěti až sedmi dětí různého věku, učí se využívat své schopnosti i dovednosti druhých, vedeme je k zodpovědnosti za výsledek

Region 20

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Středočeský Hostivice Sportovců 14

Počet hlasů

3060
KONTAKT PRO ŽADATELE

Romana Klečková +420 602 450 454
romana.kleckova@tesco.com

Magdalena Duba +420 727 915 924
magdalena.duba@tesco.com

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vkoukoli@cz.tesco-europe.com

SLEDUJTE NÁS