Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
proFem - centrum pro oběti domácího a sexuálního násilí, o.p.s.

Intervenční centrum proFem – Pomozte s námi hradit terapeutické konzultace a právní zastupování obětem domácího a sexuálního násilí

Pomozte nám pomáhat obětem domácího a sexuálního násilí! Díky Vaší pomoci prohloubíme naše dovednosti v poradenství, poskytneme našim klientkám bezplatnou psychologickou pomoc a právní zastupování. Odejít z násilného vztahu bývá velmi náročné, a to jak po psychické, sociální, tak po ekonomické stránce. Oběti si často nákladné právní zastupování nebo terapie nemohou dovolit. Pomozte ženám v Berouně a okolí žít život bez násilí a jeho následků.

Region 20

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Středočeský Hostivice Sportovců 14

Počet hlasů

3010
Junák - český skaut, z.s., středisko Lesní Moudrost Dobřichovice, 99. oddíl Bílá Podkova Hostivice

Chceme klubovnu a její okolí hezčí

Pokud se děti podílí na tvorbě a údržbě prostředí, ve kterém se pohybují, mají k němu kladný vztah. Nechme je zlepšovat své okolí, budovat trvalé hodnoty vlastními silami. Jedině tak si budou v dospělosti vážit práce své i druhých a vyrostou nám z nich platní členové společnosti

Region 20

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Středočeský Hostivice Sportovců 14

Počet hlasů

1485
Potravinová banka Praha a Středočeský kraj z.s.

Děti, neplýtvejte!Naučme se společně, jak neplýtvat potravinami!

Naše potravinová banka pomáhá téměř 10 let. Naše práce je dostat jídlo k těm, kteří ho potřebují, dětem, dospělým i seniorům, a pomoci jim tak v jejich mnohdy tíživých životních situacích. Chceme pomáhat ještě víc! Rádi bychom uspořádali kurzy pro mládež, které ji zajímavou a poučnou formou představí problematiku plýtvání potravinami . Naučíme studenty základní pravidla skladování a spotřebování potravin. Součástí kurzu bude i vaření tzv. Zbytkolády, což je zavařenina z potravinových přebytků, které se v bance nestihnou nerozdat a mohly by se zkazit.Děkujeme za Váš hlas!

Region 20

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Středočeský Hostivice Sportovců 14

Počet hlasů

1365
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS