Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Dětský úsvit, z.s.

Zahrada dětství

Tento projekt byl zahájen na jaře 2019, kdy byl dán k dispozici Městem Františkovy Lázně prostor pro výsadbu bylinek a květin dětem, které jsou umístěny v pěstounských rodinách. Navrhovaný projekt má za cíl další rozšíření a obnovení výsadby této "Zahrady dětství", která bude trvalým odkazem dětí svěřených do pěstounské péče a zároveň pozitivní propagací náhradní rodinné péče.

Region 24

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Karlovarský Cheb Pražská 2494/15

Počet hlasů

4680
Komunitní centrum Chebsko z.s.

Noviny do škol

Vážení zákazníci, naše organizace ze rozhodla rozjet projekt noviny do škol. Cílem ja naučit, podpořit děti a mládež v publikování bez ostychu. Cílem je hlavně stmelování škol a organizací, přehled o dění v regionu (výlety, školní akce, školní aktivity, Vánoční jarmarky atp.) Každá škola či organizace bude mít možnost přispět svým článkem do noviny a tím může propagovat nadcházející i proběhlé akce ve škole či regionu. V tištěné formě budou distribuovány do domovů pro seniory, jako mezigenerační podpora. Děkujeme Vám za hlas

Region 24

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Karlovarský Cheb Pražská 2494/15

Počet hlasů

3120
Dětský domov Cheb a Horní Slavkov, příspěvková organizace

Letní pobytové tábory pro děti

Cílem našeho projektu je umožnit dětem z dětského domova strávit letní prázdniny v novém prostředí. Chceme, aby si naši děti užili dětství v příjemném a bezpečném prostředí letních pobytových táborů. Projekt umožní navázat nová přátelství. JE zacílen na prevenci rizikového chování dětí v souladu s podporou jejich zdraví a vštěpování zdravého životního stylu a otevřenou komunikaci . Cílem je připravit děti tak, aby po odchodu z dětského domova byli dobře připraveni na život.

Region 24

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Karlovarský Cheb Pražská 2494/15

Počet hlasů

8055
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti - odborný garant programu grantytesco@nros.cz
tel.: +420 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS