Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Zdravotní klaun, o.p.s.

AU,TO BOLÍ!

Nový program Zdravotních klaunů testovaný v ranních ambulancích Nemocnice Pelhřimov pojmenovaný "AU,TO BOLÍ!" si klade za cíl snížit stresovou zátěž rodičů, dětí i nemocničního personálu při nutných, často bolestivých ranních vyšetřeních a ošetřeních, na které do nemocnice poslal děti pediatr, nebo na ně již byly předem objednány svým odborným dětským lékařem. Dětí u vyšetření často pláčou a úplně odmítají se nechat vyšetřit, odebrat si krev, zrentgenovat bolavou část telíčka.

Region 67

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Olomoucký Prostějov Konečná 25

Počet hlasů

6300
Maltézská pomoc, o. p. s.

Nechceme, aby zůstali sami - navštěvování osamocených seniorů

Naši dobrovolníci navštěvují osamocené seniory a osoby se zdravotním postižením v domovech pro seniory, v hospicích nebo přímo v domácnostech. Neposkytujeme materiální pomoc, ale nabízíme tolik vzácný společně strávený čas (povídání, vycházky, volnočasové aktivity aj.), který je věnovaný konkrétní osobě. Hledáme, motivujeme a připravujeme dobrovolníky k vybudování konkrétního vztahu s osamoceným člověkem. V Prostějově působíme již od roku 2017 a jen za rok 2018 dobrovolníci z celé Maltézské pomoci darovali druhým lidem celkem 15 021 hodin! Dohromady 571 dobrovolníků pomáhalo u 816 klientů.

Region 67

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Olomoucký Prostějov Konečná 25

Počet hlasů

7488
JAN Olomouc - Jdeme autistům naproti, z. s.

Osobní asistenti pro děti s poruchou autistického spektra na příměstském táboře

JAN Olomouc - Jdeme Autistům Naproti, z. s. je organizace pracující s dětmi s poruchou autistického spektra. O příměstské tábory pro věkovou skupinu dětí 7 - 26 let s tímto postižením je velký zájem. Děti se učí novým sociálním dovednostem, rodiče tak díky nim mohou docházet do zaměstnání, zařizovat si osobní věci nebo věnovat se ostatním dětem v rodině, které postižení nemají. Bez osobního asistenta, který by se věnoval každému klientovi individuálně, není možné organizačně vše zvládnout. Z projektu zaplatíme náklady na osobní asistenci pro 8 klientů po celou dobu konání tábora.

Region 67

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Olomoucký Prostějov Konečná 25

Počet hlasů

5553
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti - odborný garant programu grantytesco@nros.cz
tel.: +420 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS