Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Maltézská pomoc, o. p. s.

Pomoc osamoceným seniorům a osobám se zdravotním postižením

Cílem dobrovolnického programu, který je v Olomouci již od roku 2004, je psychosociální pomoc seniorům a zdravotně postiženým osobám. Snahou je podněcovat vybrané a řádně připravené dobrovolníky k vybudování konkrétního vztahu mezi ním a klientem, aby tím bylo vytvořeno přátelství přerůstající bránu pobytového zařízení nebo domácnosti, a tím se umožnilo staršímu či nemocnému člověku začleňování do společnosti. Konkrétně tedy dobrovolníci přicházejí za jedním člověkem a podle podle možností s ním tráví čas různými aktivitami - povídáním, četbou, vycházkami, doprovody do města, atp.

Region 67

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Olomoucký Prostějov Konečná 25

Počet hlasů

5768
Junák - český skaut, středisko Járy Kaštila Prostějov, z. s.

Hravý dvorek - finišujeme

Naše středisko se dlouhodobě věnuje práci s dětmi a mládeží. S přestavbou dvorku jsme již sami začali v minulých letech, bohužel nám ale naše vlastní finanční prostředky nestačí na kompletní dokončení. Vaše podpora renovace dvorku by zajistila zlepšení podmínek, ve kterých se naši dobrovolníci snaží děti rozvíjet. Získali bychom nejen místo pro bezpečný pohyb a hry, ale také venkovní prostor pro setkávání našich členů, ve kterém by rádi trávili svůj volný čas.

Region 67

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Olomoucký Prostějov Konečná 25

Počet hlasů

3010
Linka bezpečí, z.s.

Linka bezpečí pro děti a mládež z města Prostějov

Denně přijmeme 400 až 500 hovorů, přičemž 1000 se nedovolá. Pomozte nám zafinancovat náklady na provoz, abychom mohli pomoct více dětem, které se nacházejí v krizové situaci. Projekt pomůže 300 dětem z města Prostřejov.

Region 67

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Olomoucký Prostějov Konečná 25

Počet hlasů

4066
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS