Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Sbor dobrovolných hasičů

nákup sportovního a pracovního oblečení pro mladé hasiče

Chtěli jste se stát někdy hasičem? Některé děti z Jirkova ano. Proto se přidaly k mladým hasičům našeho sboru. Spolu se učí nejen základům požární ochrany, zdravovědy či jiným dovednostem, ale také soutěží v požárním sportu či branném závodě. Tyto závody probíhají téměř během celého roku a je na ně se potřeba nejen připravit, ale i náležitě a jednotně obléci. Například do dresů při letním "útoku" či do pracovních stejnokrojů na podzimní "braňák". Takový stejnokroj však stojí minimálně 1500,- Kč a obléct najednou okolo 20 dětí není v našich silách. Pomozte nám tedy děti obléci. Moc děkujeme

Region 31

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Ústecký Jirkov Smetanovy sady 2152

Počet hlasů

7096
Člověk v tísni, o. p. s.

Komunitní zahrada pro sport a volný čas

Cílem projektu je vytvoření bezpečného a klidného místo pro všechny. Díky sportovním aktivitám motivovat nejen klienty k součinnosti s okolím. Pro dobrovolníky a doučované děti by se stala zahrada místem společného setkávání a sdílení získaných zkušeností v rámci doučování. Také prostorem pro společnou hru a komunikaci. Pro nejmenší klienty služby, by rozlehlá zahrada sloužila jako zázemí pro volnou hru a sportoviště.

Region 31

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Ústecký Jirkov Smetanovy sady 2152

Počet hlasů

4392
SK Ervěnice-Jirkov

Rekonstrukce sociálního zázemí SK Ervěnice-Jirkov

Projekt SK Ervěnice-Jirkov chce zkvalitnit sociální zázemí (WC, sprchy) pro děti, které chodí trénovat na hřiště nad Tescem. Od léta budou chodit na hřiště i děti MŠ celého Jirkova a i pro ně chceme kvalitní zázemí.Nyní je zázemí na hranici životnosti a neodpovídá počtu dětí, které chodí na hřiště trénovat, při pořádání turnaje musíme pro děti a rodiče pronajímat mobilní toalety. Zrekonstruujeme celkové zázemí (toalety, sprchy) pro tréninky a turnaje pořádané pro děti ve věku 4-12 let.

Region 31

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Ústecký Jirkov Smetanovy sady 2152

Počet hlasů

6714
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS