Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
PROSTOR PRO, o.p.s.

SPIRÁLA - Děláme ze škol lepší místa

Děláme ze škol lepší místa. Už 9 let pomáháme malým i velkým školákům přijít na to, jak bezpečně čelit rizikům dospívání. Trénujeme s nimi, jak vycházet sami se sebou i s druhými, jak rozpoznávat rizika nebo co dělat, když jim trable přerůstají přes hlavu. Opravujeme jejich porouchané vztahy. Dík nám nestrkají do jejich života pracky šikana, drogy, lhostejnost nebo nesnášenlivost. SPIRÁLA - víme si s dospívání rady.

Region 16

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Královéhradecký Dvůr K/L Alešova 3083

Počet hlasů

675
Návraty 2017, z.s.

Stárneme spolu - koně pomáhají seniorům

Ve Vlčkovicích v Podkrkonoší tvoříme místo pro setkávání starých lidí a starých koní. Dvě starší starokladrubské klisny jsou připravené na příchody seniorů, kterým na stará kolena chybí čerstvý vzduch, aktivní pohyb a pohlazení koňské hřívy. Koně jsou důvodem pro setkávání lidí podobných zájmů, díky nim vzniknou nová přátelství, návštěvy vnoučat při možnosti zajít s prarodiči za koníky budou možná častější. Váš hlas pomůže urychlit budování zázemí pro pohodu a bezpečí seniorů u koní. Děkujeme za něj...

Region 16

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Královéhradecký Dvůr K/L Alešova 3083

Počet hlasů

910
Farní charita Dvůr Králové nad Labem

Psychoterapeutická podpora pro dospívající děti z pěstounských rodin

Pro děti z pěstounských rodin jsou změny spojené s dospíváním mnohem složitější, než je tomu u dětí, které měly to štěstí vyrůstat s vlastními rodiči. Tyto děti si přinášejí do života řadu nepříjemných zkušeností, psychických frustrací, zdravotních problémů a často disponují genetickými předpoklady pro vznik nejrůznějších závislostí. V bouřlivém období puberty chceme proto dětem z pěstounských rodin nabídnout psychoterapeutickou podporu, která jim pomůže odpoutat se od své pěstounské rodiny a hledat své místo v životě. Pomoc, která jim snadněji pomůže proplout do světa dospělosti.

Region 16

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Královéhradecký Dvůr K/L Alešova 3083

Počet hlasů

1220
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti dagmar.sladka@nros.cz
Tel: 227 217 212

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS