Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Mateřské centrum Žirafa, z. s.

MC Žirafa - pro barevné mateřské centrum

Štěbetání malých dětí se nese místností. Děti zde navazují svá první přátelství, spokojeně si tvoří první výrobky, procvičují říkadla a zkouší další aktivity vhodné pro jejich motorický i duševní rozvoj. Pokud je řízená činnost omrzí, k dispozici jsou pro ně neokoukané hračky. Maminky sdílí své zkušenosti a sledují děti při jejich hraní a socializaci. To je náplň činnosti našeho mateřského centra Žirafa. Provoz zajišťují bezplatně dobrovolníci. Dopřejte dětem hezčí barevné prostředí. Současné vybavení je často zastaralé. Pomozte nám provést jeho výměnu koupí nových koberců a úložných prostor

Region 16

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Královéhradecký Dvůr K/L Alešova 3083

Počet hlasů

2735
Oblastní charita Červený Kostelec, stř. Domov sv. Josefa

Cvičením znovu k pohybu

"Když se paní L. dostala do Domova sv. Josefa, bylo jí 24 let. Měla za sebou třetí porod a právě on velmi pravděpodobně vyvolal ataku roztroušené sklerózy, která zapříčinila, že paní L. nebyla schopná chodit, starat se o své děti a zůstala upoutaná na lůžko. Po měsíci a půl intenzivního cvičení v Domově odtud odcházela po svých." Individuální rehabilitace šitá na míru každému pacientovi bývá zásadní pro nemocné roztroušenou sklerózou. Kvalifikovaný personál máme, ale neustále je potřeba doplňovat vybavení, které cvičení zefektivní. Umožněte svým hlasem nemocné znovu rozhýbat. Děkujeme vám.

Region 16

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Královéhradecký Dvůr K/L Alešova 3083

Počet hlasů

2580
SPOLEČNĚ-JEKHETANE, o. p. s.

Chudé děti chtějí poznat Královéhradecký kraj

Vy, kteří jste prožili šťastné dětství, na toto období jistě rádi vzpomínáte. Láskyplné objetí rodičů, společné výlety po městech naší vlasti… Ne všechny děti však mají v životě takové štěstí, jaké jste měli Vy. Pojďme společně pomoci dětem z chudých rodin, jejichž rodiče si kromě zajištění základních životních potřeb nemohou dovolit nic navíc. Tyto děti nikdy nepoznaly žádné jiné místo kromě okolí svého bydliště a školy. Díky Vaší pomoci se budou moci dětí z chudých rodin poprvé v životě zúčastnit výletu do Královéhradeckého kraje (navštívit např. zoo) a prožít tak šťastné chvíle s kamarády.

Region 16

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Královéhradecký Dvůr K/L Alešova 3083

Počet hlasů

1410
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti - odborný garant programu grantytesco@nros.cz
tel.: +420 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS