Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Jihočeské centrum pro zdravotně postižené a seniory, o. p. s.

Obnova půjčovny kompenzačních pomůcek

Půjčovna pomůcek nabízí širokou nabídku kompenzačních pomůcek pro osoby se zdravotním postižením a seniory, kteří se nacházejí v obtížných životních situacích a potřebují svou situaci řešit vhodnou pomůckou. Našim cílem je obnovit zastaralé kompenzační pomůcky a nadále tak poskytovat služby půjčovny na co nejvyšší úrovni. Nové kompenzační pomůcky pomohou nejen zdravotně postiženým občanům, ale i jejich rodinám plnohodnotně naplnit jejich životní potřeby.

Region 13

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihočeský Český Krumlov Domoradická 299

Počet hlasů

6510
ICOS Český Krumlov, o.p.s.

Pomáhejte s námi - Dobrovolnické centrum Český Krumlov

Dobrovolníci pod Dobrovolnickým centrem Český Krumlov věnují stovky a stovky hodin svého volného času druhým. Pomáhají seniorům, dětem i mladým lidem se zdravotním postižením. Pravidelně docházejí do domovů pro seniory, dětského domova, doučují děti, připravují desítky vzdělávacích a poznávacích akcí pro naše starší spoluobčany. Pět desítek mladých i starších dobrovolníků pomáhá pravidelně ve městě a regionu tam, kde je potřeba. Podporou Dobrovolnického centra pomůžete druhým ve svém okolí i vy.

Region 13

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihočeský Český Krumlov Domoradická 299

Počet hlasů

4715
Spolek 2/4

HOUPAČKA 2018 - charitativní a multižánrový festival.

Charitativní a multižánrový festival HOUPAČKA je svou koncepcí v našem regionu ojedinělí projekt , který se soustředí na dva hlavní cíle.1) Vytěžit finanční prostředky na podporu dětí se vzácným metabolickým onemocněním a nabízet prostor pro prezentaci dalších neziskových organizací, které pomáhají druhým. 2) Představit alternativní umělecké a kulturní projekty, jež nedostávají adekvátní prostor k prezentaci.Můžete se těšit na exhibice, soutěže, atrakce, workshopy ,hudební vystoupení apod.

Region 13

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihočeský Český Krumlov Domoradická 299

Počet hlasů

2810
KONTAKT PRO ŽADATELE

Romana Klečková +420 602 450 454
romana.kleckova@tesco.com

Magdalena Duba +420 727 915 924
magdalena.duba@tesco.com

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vkoukoli@cz.tesco-europe.com

SLEDUJTE NÁS