Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Jihočeské centrum pro zdravotně postižené a seniory, o. p. s.

Rozšíření půjčovny pomůcek pro osoby se zdravotním postižením

Naším cílem je nakoupit nové kompenzační pomůcky do půjčovny. Tyto pomůcky usnadní život a mobilitu osobám, které se ocitly v těžké životní situaci způsobené zhoršením zdravotního stavu. Stále větší zájem o tyto služby nás motivuje k tomu, abychom rozšířili půjčovnu a mohli tak i nadále poskytovat služby na co nejvyšší úrovni. Nové kompenzační pomůcky pomohou nejen osobám se zdravotním postižením, ale i jejich rodinám plnohodnotně naplnit jejich životní potřeby.

Region 13

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihočeský Český Krumlov Domoradická 299

Počet hlasů

3810
APLA Jižní Čechy, z. ú.

Terapeutický pobyt pro rodiny dětí s autismem

V rámci našeho projektu podpoříme 5 rodin dětí s autismem včetně sourozenců. Péče o děti s autismem je velmi náročná a rodiče bývají často utrápení, na pokraji sil a bez možnosti podpory okolí. Pod vedením zkušených terapeutů a díky speciálnímu programu vytvoříme při pobytu bezpečný prostor pro sdílení a řešení problémů spojených s životem s autismem. Podpora je směrována i pro zdravé sourozence dětí s autismem, aby věděli, že nejenom oni mají ‚zvláštní‘ život a konečně dětem s autismem umožníme strávit víkend plný podnětů a her, které jsou uzpůsobené jejich handicapu. DĚKUJEME ZA VÁŠ HLAS

Region 13

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihočeský Český Krumlov Domoradická 299

Počet hlasů

3657
Hospicová péče sv.Kleofáše

Vybavení půjčovny kompenzačních pomůcek

Chceme pomáhat pečujícím o těžce nemocné. Našim cílem je být nápomocni tam, kde rodina pečuje o svého blízkého. Chceme zapůjčovat kompenzační pomůcky v širokém výběru a učit s nimi zacházet pečující a nemocné tak, aby se zlepšovala kvalita jejich života a rostla úroveň péče a pohodlí rodiny i nemocného. Cílem je předcházet vyčerpání po dobu pečování o nemocného a naplnit společné dny kvalitním životem.

Region 13

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihočeský Český Krumlov Domoradická 299

Počet hlasů

3374
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti - odborný garant programu grantytesco@nros.cz
tel.: +420 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS