Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
ICOS Český Krumlov, o.p.s.

OSOBNÍ ASISTENCE PRO DĚTI SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM

Projekt zajistí poskytnutí osobní asistence 4 dětským klientům se zdravotním postižením v regionu Český Krumlov. Osobní asistence pomáhá dětem například s autismem, Downovým syndromem, tělesným či mentálním postižením žít co nejběžnějším způsobem života. Kvalifikované asistentky pomáhají dětem v domácnosti, ve školách, při volnočasových či zájmových aktivitách, při nichž potřebují pomoc druhých. Každý rok asistentky zajistí dětem několik tisíc hodin péče. Díky tomuto projektu budou moci využít dětští klienti navíc až 200 hodin Osobní asistence.

Region 13

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihočeský Český Krumlov Domoradická 299

Počet hlasů

4660
Potravinová banka Jihočeského kraje z.s.

Paběrkování v Jižních Čechách

Každý rok zůstávají na polích desítky tun zeleniny a ovoce, které zůstane po sklizních. Některé je příliš malé nebo křivé na to, aby se dostalo na pulty obchodů. Skupina našich dobrovolníků sesbírala v loňském roce přes 12 tun takových produktů. Ty jsme pak rozdělili organizacím pečujícím o lidi v nouzi, pro než jsou cenným zdrojem vitamínů. Pomozte nám pokračovat v našich výjezdech na pole, ať můžeme zachránit více!

Region 13

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihočeský Český Krumlov Domoradická 299

Počet hlasů

1735
Sociální služby SOVY

Lepší kvalita života = rehabilitační cíl = bezpečná manipulace

Lepší kvalita života=rehabilitační cíl=bezpečná manipulace Stavěcí a zvedací pomůčka stimuluje mobilitu při každodenních přesunech a pomáhá při cvičeních zaměřených na udržení mobility a vertikalizaci. Asistované přesuny i úkony na toaletě lze provádět bez zbytečného stresu a nebezpečí poranění spojeného s ruční manupulací. Pro klienty s omezenou mobilitou může být rehabilitačním cílem nebo hlavní událostí dne čas strávený mimo lůžko. Mobilní zvedák je určen na zajištění jednoduchého a optimalizovaného procesu, který je bezpečný, pohodlný a důstojný pro všechny zapojené osoby.

Region 13

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihočeský Český Krumlov Domoradická 299

Počet hlasů

2355
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS