Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
APLA Jižní Čechy, z. ú.

Terapeutický pobyt pro rodiny s dětmi s autismem

Péče o děti s autismem je velmi náročná a rodiče bývají často utrápení, na pokraji sil a bez možnosti podpory okolí. V rámci našeho projektu podpoříme 5 rodin dětí s autismem, včetně sourozenců. Pod vedením zkušených terapeutů a díky speciálnímu programu, vytvoříme při pobytu bezpečný prostor pro sdílení a řešení problémů spojených s životem s autismem. Podpora je směrována i pro sourozence dětí s autismem, aby věděli, že nejenom oni mají ‚zvláštní‘ život a konečně dětem s autismem umožníme strávit víkend plný podnětů a her, které jsou uzpůsobené jejich handicapu. DĚKUJEME ZA VÁŠ HLAS

Region 13

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihočeský Český Krumlov Domoradická 299

Počet hlasů

3890
Neplýtváme

Dej jídlu šanci 2018

Dej jídlu šanci - již třetím rokem učíme děti základním pravidlům neplýtvání. Navštívili jsme desítky škol a přednášeli stovkám dětí. Potkáváte nás na akcích v celém vašem regionu. Pomozte nám tento projekt udržet dostupný pro všechny, pomozte nám navštívit více akcí. Když podpoříte náš projekt umožníte nám zdarma poskytovat desítky pracovních listů a her s tématikou boje proti plýtvání. Pomůžete nám realizovat více exkurzí v potravinových bankách, pomůžete nám s přípravou desítek hodin pracovních a herních aktivit. Všechny naše materiály totiž chceme rozdávat ZDARMA.

Region 13

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihočeský Český Krumlov Domoradická 299

Počet hlasů

2835
Nazaret, středisko DM CČSH

Putování s Oslem - letní tábor pro postižené

Podpořte náš projekt Putování s Oslem - letní tábor pro postižené. Tábora se účastní současní i bývalí klienti naší organizace, která poskytuje sociální služby osobám s mentálním a tělesným postižením, ale i jiní lidé s handicapem. Je to společný čas odpočinku, zábavy, setkávání, nových přátelství a socializace. Pomozte nám prosím tento projekt zrealizovat a udělat radost všem, kteří se celý rok těší na výjimečný letní zážitek.

Region 13

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihočeský Český Krumlov Domoradická 299

Počet hlasů

3350
KONTAKT PRO ŽADATELE

Romana Klečková +420 602 450 454
romana.kleckova@tesco.com

Magdalena Duba +420 727 915 924
magdalena.duba@tesco.com

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vkoukoli@cz.tesco-europe.com

SLEDUJTE NÁS