Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Diakonie ČCE - středisko v Brně

Canisterapie pro klienty brněnského střediska Diakonie

Klientům brněnského střediska Diakonie bychom chtěli umožnit canisterapii – léčebný kontakt psa s člověkem. Našimi klienty jsou převážně senioři, lidé s duševním onemocněním a lidé s mentálním nebo kombinovaným postižením. Pes může být jejich průvodcem a psychickou oporou. Aktivity canisterapie zahrnují procházky se psem, hry, polohování u zvířete či mazlení se s ním. Kontakt se zvířetem přináší zlepšení zdravotního stavu a nálady, což má dopad také na atmosféru v rodině či kolektivu, kde klient žije. Pomozte prosím 45 seniorům a lidem se zdravotním znevýhodněním mít nablízku zvířecí dotek.

Region 7

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihomoravský Brno Cimburkova 4

Počet hlasů

18246
Ruka pro život o.p.s.

Keramická pec pro denní stacionář a domov pro osoby se zdravotním postižením

Naši uživatelé jsou většinou mladí lidé se středně těžkým až těžkým mentálním či kombinovaným postižením, včetně osob s poruchou autistického spektra. Na každý den se pracovníci snaží vymyslet program, který bude bavit, rozvíjet schopnosti a motivovat. Práce s keramickou hlínou má obrovský terapeutický poteciál a patří mezi oblíbené činnosti našich uživatelů. Keramická pec nám velmi chybí a převoz výrobků k výpalu je komplikovaný a nákladný. Pokud přispějete prostřednictvím NF Tesco k jejímu pořízení, významně tak rozšíříte nabídku aktivit pro všechny naše uživatele.

Region 7

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihomoravský Brno Cimburkova 4

Počet hlasů

18273
Rodinné centrum MaTáTa

Spolu a zdravě (nejen na cestách)

Mámo i Táto, pojďme spolu ven! Že tam jezdí auta? Já vím jak do města bezpečně. V rámci projektu Spolu a zdravě trénujeme na dopravním hřišti, aby jsme na silnicích byli v bezpečí. Malí i velcí, celá rodina, abychom věděli jak na to. Na děti i rodiče čeká řešení dopravních situací, ukázky první pomoci se zdravotniky a i techniky Policie a Hasičů. Naším cílem je aktivní a bezpečný pohyb městským prostředím bez obav.

Region 7

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihomoravský Brno Cimburkova 4

Počet hlasů

12268
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS