Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
TyfloCentrum Brno, o.p.s.

Nevidím, ale chci se líbit

Každý, nehledě na hendikep, se chce líbit a zapadnout do společnosti. I nevidomí mají právo se cítit dobře a hezky vypadat. Koupit si kousek, který je právě v módě, znát trendy např. barvy podzimu v oblékání i líčení a nosit je v souladu se svou osobností, jako kdokoliv jiný. Projekt klade důraz především na zvýšení sebevědomí, jistoty v získávání informací a povědomí o prostředcích, které jsou nezbytné k péči o sebe sama, jejich využití v praktickém životě a natrénování si na své osobě.

Region 7

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihomoravský Brno Cimburkova 4

Počet hlasů

19894
Vodní záchranná služba Brno-město, z. s.

Interaktivní resuscitační figuríny pro mladé vodní záchranáře

Náš projekt, Interaktivní resuscitační figuríny pro mladé vodní záchranáře, má za cíl pořídit pro našich 81 mládežníků 2 figuríny pro nácvik resuscitace (postupu při zástavě srdeční činnosti). Konkrétně se jedná o figuríny s názornou zpětnou vazbou, která ilustruje efekt resuscitace (foto v příloze). Při srdeční zástavě, rozhoduje čas a je třeba poskytnout první pomoc ihned a efektivně. Absolventi kroužku mladý vodní záchranář v dospělosti fungují jako dobrovolní vodní záchranáři na Brněnské přehradě. Podpořením projektu tedy investujete do bezpečnosti nejen na Brněnské přehradě.

Region 7

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihomoravský Brno Cimburkova 4

Počet hlasů

22073
SPOLEČNĚ-JEKHETANE, o. p. s.

Děti pečou dětem z azylových domů

Děti chtějí zpříjemnit pobyt dětem v azylových domech tím, že jim upečou koláče nebo bábovky, aby tyto děti žijící v nepříznivé situaci měly sladší život. Naše děti také žijí na pokraji chudoby a dobře ví, v jaké situaci se nachází děti, které nemají vlastní domov. Nemůžou udělat radost své mamince, že jí něco uvaří či upečou. Díky projektu pořídíme našim dětem menší kuchyňku, kde se budou učit vařit a své výrobky zavezou dětem do azylových domů a osladí jim život. Děkujeme za Vaši podporu.

Region 7

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihomoravský Brno Cimburkova 4

Počet hlasů

21104
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti - odborný garant programu grantytesco@nros.cz
tel.: +420 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS