Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Nomia, z.ú.

Děti cítí víc než si myslíte

Pomáháme navrátit dětský úsměv dětem z Hradce Králové a blízkého okolí, které zažily ve své rodině násilí, hádky a dramatický rozvod svých rodičů. Našim dětským klientům poskytujeme podporu formou psychologické práce prováděnou dětskými psychology a psychoterapeuty. Zajišťujeme pro ně aktivity, které podpoří jejich sebevědomí, lepší pocit sebehodnoty. Snažíme se také podpořit kvalitu jejich dětství, které utrpělo díky vlivu velmi nepříznivé rodinné situace, kterou ovlivnil rozchod rodičů. Chceme popřát dětem zdárný psychický vývoj, který se pozitivně odrazí v jejich budoucím životě.

Region 23

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Královéhradecký Hradec Králové Brněnská 1825

Počet hlasů

6045
Mateřská škola, Speciální základní škola a Praktická škola Hradec Králové

Život mě baví v pohybu

Pomoz mi k pohybu, sportuj se mnou! I handicapované děti mohou sportovat. Pojďte s námi za zážitky do sportovního centra na Stříbrném rybníce, kde najdeme spoustu rozmanitých her a adrenalinových výzev. Děti s mentálním postižením a děti s poruchami autistického spektra nemají tak otevřené možnosti se realizovat ve sportovních aktivitách jako jejich vrstevníci díky svému handicapu. Chtěli bychom podpořit jejich touhu sportovat a pomoci jim splnit jejich sportovní sny a cíle.

Region 23

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Královéhradecký Hradec Králové Brněnská 1825

Počet hlasů

6570
Hradecké centrum pro osoby se sluchovým postižením o.p.s

Zvyšování odborných kompetencí pracovníků Hradeckého centra pro osoby se sluchovým postižením o. p. s.

Hradecké centrum pro osoby se sluchovým postižením poskytuje tlumočnické služby a sociální poradenství sluchově postiženým osobám, mezi které patří i neslyšící uživatelé znakového jazyka. Abychom mohli našim klientům pomáhat při řešení složitých životních situací, musíme znakový jazyk dobře umět a neustále se v něm vzdělávat, protože i znakový jazyk se stejně jako jiné jazyky neustále vyvíjí. Z projektu uhradíme náklady na odborné kurzy pro naše zaměstnance. Děkujeme

Region 23

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Královéhradecký Hradec Králové Brněnská 1825

Počet hlasů

4895
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS