Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s. - projekt Bellis - mladé ženy s rakovinou prsu

Bellis - mladé ženy s rakovinou prsu - Nejde jen o prsa

Některé mladé ženy se po léčbě rozhodly předávat osvětu v podobě edukace správného samovyšetření prsu a to se zaměřením na mladé dívky a ženy. Je důležité, aby i mladé ženy věděly, jak se správně starat a hlídat si svá prsa, jelikož počet diagnóz karcinomu prsu v mladém věku ženy výrazně stoupá. Edukační přednášky s nácvikem správného samovyšetření prsu bychom zaměřily hlavně na studentky a studenty středních škol a odborných učilišť. Cílem je, aby se mladé ženy a dívky naučily v mladém věku, jak správně si hlídat svá prsa. Může jim to jednou zachránit život.

Region 23

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Kralovohradecký Hradec Králové Brněnská 1825

Počet hlasů

7455
PROSTOR PRO, o.p.s.

SPIRÁLA: Hlavou proti šikaně

Prvý - druhý - prvý – druhý – prvý… Šikanu zažilo každé druhé české dítě. My už 8 let pracujeme s dětmi ve školách na tom, aby šikana do jejich života nestrkala pracky. Zároveň pomáháme rodičům šikanu rozpoznat a řešit a také učíme učitele, jak děti ve třídách před šikanou chránit. Pokud i vám šikana není lhostejná a chcete s takovou spoustou nešťastných příběhů něco skutečně dělat, podpořte nás, prosím, vhozením žetonu.Nejdeme hlavou proti zdi - jdeme HLAVOU PROTI ŠIKANĚ. Přidejte se! Děkujeme.

Region 23

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Kralovohradecký Hradec Králové Brněnská 1825

Počet hlasů

4990
Potravinová banka Hradec Králové, z. s.

Regály pro sklad Potravinové banky Hradec Králové

Potravinová banka Hradec Králové je jedinou potravinovou bankou pro celý Královéhradecký kraj. Spolupracuje s velkými obchody a řetězci, od kterých získává zdarma potraviny. Tyto potraviny třídí a bezplatně distribuuje prostřednictvím neziskových organizací a sociálních služeb. Od nich se už potraviny dostávají lidem, kteří momentálně na jídlo nemají prostředky, např. rodinám s dětmi i jednotlivcům, kteří se ocitli v nouzi. Pořízení regálů umožní přehledné uložení potravin a jejich roztřídění podle druhu. Z regálů budeme snáze vybírat potraviny pro distribuci spolupracujícím organizacím.

Region 23

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Kralovohradecký Hradec Králové Brněnská 1825

Počet hlasů

3335
KONTAKT PRO ŽADATELE

Romana Klečková +420 602 450 454
romana.kleckova@tesco.com

Magdalena Duba +420 727 915 924
magdalena.duba@tesco.com

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vkoukoli@cz.tesco-europe.com

SLEDUJTE NÁS