Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Motýlek - pomoc rodinám v tíživé situaci, z. s.

Malí bojovníci - podpora předčasně narozených dětí a jejich maminek ve Fakultní nemocnici Hradec Králové

Když se miminko narodí předčasně, nečeká jej milující náručejeho rodičů, ale pobyt v inkubátoru. Místo radosti zavalí rodiče strach a bezmoc. Projektem Malí bojovníci se snažíme pomoci maminkám přímo v hradecké nemocnici. Pravidelně se s nimi vídáme a sdílíme naši vlastní zkušenost s předčasným porodem. Přinášíme jim nejen podporu, ale také drobné dárky vyrobené dobrovolníky, které jim aspoň na chvíli vykouzlí úsměv na tváři. Zároveň chceme vyhovět požadavku nemocnice na šití čepiček, které pomáhají přichytit dechovou podporu pro nedonošená miminka. Váš hlas pomůže těmto malým bojovníkům!

Region 23

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Královéhradecký Hradec Králové Brněnská 1825

Počet hlasů

6528
Domov pro matky s dětmi

Pomoc rodinám a dětem nacházejících se v nepříznivé sociální situaci, pomoc obětem domácího násilí

Domov pro matky s dětmi - azylový dům v Hradci Králové již 18 let poskytuje svoje služby. Zařízení pomohlo několika tisícům lidem v nouzi. Jsou mezi nimi hlavně matky a jejich děti. Samo množství klientů vyjadřuje potřebnost tohoto zařízení. Zejména děti jsou konfrontované s nepříznivou sociální situací. Každý pátý klient se stal obětí domácího násilí. Mnoho z nich nemá zkušenost s láskou nejbližších, s pocitem bezpečí a přijetí. Postrádají pozitivní zážitky a radost ve svém životě. Proto naše služba hledá další cesty, jak našim klientům zprostředkovat naději a novou perspektivu.

Region 23

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Královéhradecký Hradec Králové Brněnská 1825

Počet hlasů

6274
NOMIA, z.ú. Poradna pro oběti násilí a Dětské krizové centrum

Kamarád - nikdo nechce být sám.

Dobrovolnický program Kamarád - nikdo nechce být sám Zajišťujeme sociální kontakt a volnočasové aktivity pro seniory a osoby se zdravot. postižením. Pomáháme jim vyplnit čas, věnujeme se společně s nimi aktivitám dle zájmu (předčítání, pěstování květin, sběratelství). U seniorů kontrolujeme, zda se nezhoršuje jejich zdravotní stav. (stařecká demence, ztráta orientace). V oblasti osob se zdravotním postižením se jedná o zajištění soc. kontaktu, pomoc při cvičení, sdílení denních prožitků, čtení, procházky. Podpořte nás, prosím, abychom tu mohli být i pro další osoby, co nechtějí být sami.

Region 23

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Královéhradecký Hradec Králové Brněnská 1825

Počet hlasů

5823
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti - odborný garant programu grantytesco@nros.cz
tel.: +420 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS