Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Jezdecký klub Sviadnov, z.s.

S HIPOREHABILITACÍ O KROK DÁLE

Pomozte nám, Jezdeckému klubu Sviadnov, vybudovat zázemí pro naše klienty hiporehabilitace v podobě VÝUKOVO-RELAXAČNÍ místnosti. Péče o handicapové členy rodiny je dlouhodobě velmi zátěžová a mnohdy stresující. Pečujícím osobám často zcela chybí možnost mít chvíli času jen pro sebe, zrelaxovat se, podělit se o své starosti a načerpat novou sílu. To chceme změnit. Chceme rodinám umožnit a prodloužit společně strávený čas v příjemném a netradičním prostředí jezdeckého klubu v přírodě. Dětem nabídnout jak prostor a dostatek času před terapií, tak možnost zrelaxovat a rozvíjet se i po terapii.

Region 38

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Kopřivnice ul. Nádražní 228/2

Počet hlasů

4564
Charita Frenštát pod Radhoštěm

Zakoupení vybavení pro domácí ošetřovatelskou paliativní péči

Nejvyšším cílem paliativní péče je zaručit nemocnému nejlepší možnou kvalitu života, zajistit mírnění bolesti, zabránit tělesnému a duševnímu strádání, zachovat pacientovu důstojnost a poskytnout podporu jeho blízkým. Paliativní péče pomáhá nemocnému, aby mohl až do konce svého života vést podle svých možností aktivní život. Projekt reaguje na přání většiny nevyléčitelně nemocných, kteří si přejí, aby péče o ně probíhala v jejich vlastních domovech a to až do okamžiku smrti. Ze získaných finančních prostředků bude zakoupeno vybavení, které umožní paliativní péči kvalitně poskytovat.

Region 38

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Kopřivnice ul. Nádražní 228/2

Počet hlasů

9472
KAFIRA

REKONDIČNÍ POBYT S VODÍCÍMI PSY

Posláním a hlavní úlohou vodícího psa je provázet svého zrakově postiženého pána bezpečně všemi nástrahami jejich soužití a pomáhat mu v orientaci. Vodící pes je pro svého pána každodenním průvodcem a partnerem, připraveným pomáhat 24 hodin denně. Pomáhá mu při zvládání bezpečného pohybu v exteriérech i interiérech, provází ho po rušných ulicích velkoměsta, jako po cestách malých vesnic, po silnici, v parku, v prostředcích hromadné dopravy, ale i v přírodě. Vodící pes však tak jako lidé občas zapomínají a je potřeba si občas připomenout jak s ním správně pracovat a jak o něj pečovat.

Region 38

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Kopřivnice ul. Nádražní 228/2

Počet hlasů

8241
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS