Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Venkovská škola Bludička, z.s.

Výukový včelín

Výukový včelín se pokusí dětem přiblížit historii chovu včel a význam včel pro člověka a přírodu. Při tvorbě projektu se mi do mysli vkrádá příběh z nejrannějšího dětství, kdy mě píchla včela a já plakala, protože jsem věděla, že si ze žihadélkem ze vnitřku těla vytrhla vše potřebné k životu. Tehdy mi můj táta žihadlo vytáhl a řekl: „ Neboj se, já ji najdu a vrátím jí ho do tělíčka zpět a ona bude žít…“ Byla to milosrdná lež, které jsem dlouho věřila. I dnes mnohému věřím, například v této chvíli tomu, že společně vrátíme do prázdného včelína pomyslné "vnitřnosti" a vdechneme mu život. G.Ž.

Region 38

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Kopřivnice ul. Nádražní 228/2

Počet hlasů

4249
ZŠ a MŠ Lichnov

Vypěstujeme si sami to nejlepší pro naše zdraví.

Vypěstujeme si sami to nejlepší pro naše zdraví. Tak zní motto pro tento projekt, kdy žáci základní školy svými vlastními silami a pílí se s vervou pustí do pěstování různých druhů ovoce, zeleniny a bylinek. Protože si uvědomujeme, jak je zdraví důležité a chceme, aby i naši žáci byli plní energie a optimismu. V rámci pěstitelských prací se sami žáci zaslouží o to, aby v jejich jídelníčku byly vždy čerstvé produkty.

Region 38

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Kopřivnice ul. Nádražní 228/2

Počet hlasů

6376
CHARITA HRANICE

Výchovně-vzdělávací výjezdy pro osoby s mentálním a kombinovaným postižením

V Denním centru Archa pomáháme osobám s mentálním a kombinovaným postižením. Podporujeme je při osvojování běžných dovedností každodenního života. To, co je pro zdravého člověka snadným úkolem, např. nákup, návštěva kulturního zařízení nebo i sázení rostlin či krmení zvířat, je pro naše klienty mnohdy velmi obtížnou činností, kterou potřebují neustále opakovat a tím si získat potřebné návyky. Důležitou roli zde přitom hraje přirozené prostředí. Proto společně jezdíme např. do divadla, muzea nebo na zemědělskou a zvířecí farmu. Prosíme o podporu těm, kteří to potřebují. Děkujeme!

Region 38

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Kopřivnice ul. Nádražní 228/2

Počet hlasů

5751
KONTAKT PRO ŽADATELE

Romana Klečková +420 602 450 454
romana.kleckova@tesco.com

Magdalena Duba +420 727 915 924
magdalena.duba@tesco.com

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vkoukoli@cz.tesco-europe.com

SLEDUJTE NÁS