Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
SPOLEČNĚ-JEKHETANE, o.p.s.

Děti pečou dětem z azylových domů

Děti chtějí zpříjemnit pobyt dětem v azylových domech tím, že jim upečou koláče nebo bábovky, aby tyto děti žijící v nepříznivé situaci měly sladší život. Naše děti také žijí na pokraji chudoby a dobře ví, v jaké situaci se nachází děti, které nemají vlastní domov. Nemůžou udělat radost své mamince, že jí něco uvaří či upečou. Díky projektu pořídíme našim dětem menší kuchyňku, kde se budou učit vařit a své výrobky zavezou dětem do azylových domů a osladí jim život. Děkujeme za Vaši podporu.

Region 38

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Kopřivnice ul. Nádražní 228/2

Počet hlasů

2800
Občanské sdružení při Dětském centru v Kopřivnici, zapsaný spolek

Motýlek na koni.

" Ahoj, říkají mi Motýlek. Moje nožky, ručky i hlavička nefungují vždy stejně, jako všem dětem. Něco ale máme společné. Máme rádi zvířátka. Hlavně koníčky. Já za nimi jezdím na ranč. Nejdříve jim uklidím ve stáji, pak je učešu a pohladím a nakonec si na nich můžu i zajezdit. To je hrozně príma, vidět svět takhle seshora, ze sedla. Cítit, jak koník dýchá, jak hřeje a jak se pode mnou houpe. Najednou se mohu hýbat i já..." Náš projekt podpoří financování aktivit s využitím koně pro zdravotně znevýhodněné děti se speciálními vzdělávacími potřebami navštěvující ZŠ a MŠ Motýlek v Kopřivnici.

Region 38

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Kopřivnice ul. Nádražní 228/2

Počet hlasů

6825
Junák - český skaut, středisko Příbor, z.s.

Pomozte skautům se zahřát!

Ahoj!Jsme skauti a skautky z Příbora a chtěli bychom Vás požádat o pomoc.Pomozte nám prosím získat peníze na zateplení skautské klubovny. Naše klubovna je již hodně stará ahlavně během zimních měsíců nám bývá zima. Máme sice topení, ale kvůli tomu že je naše klubovnadřevěná, tak to moc nepomáhá. Za získané peníze bychom chtěli zateplit několik místností a rádi bychomdocílili toho, aby nám během schůzek a přespávaček bylo konečně teplo. Děkujeme

Region 38

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Kopřivnice ul. Nádražní 228/2

Počet hlasů

2725
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti - odborný garant programu grantytesco@nros.cz
tel.: +420 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS