Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
S.T.O.P., z.s.

Zažít školu jinak

Chtějí se učit, ale nemají jak. Pomůžeme jim společně? Záměrem našeho projektu je pomoci těm dětem, které by se rády učily a získaly vzdělání, ale nemají pro to patřičné podmínky a v blízkosti pomocnou ruku, která by je podpořila. Často se pak stává, že tyto děti ve škole selhávají a nemají příliš dobré vyhlídky budoucí kariéry. Každé dítě je jiné a má svůj učební styl a své potřeby. My se snažíme dětem učení ulehčit pomocí vzdělávacích pomůcek, které jim výuku nejen usnadňují, ale díky jejich zábavnému charakteru také prohlubují zájem o vědění.

Region 51

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Ostrava Prodloužená 807

Počet hlasů

8680
Pionýr, z.s. - Pionýrská skupina Ještěr

Pro děti, pro Šance, pro Ještěr!

V srdci Beskyd, bez internetu a wifi, děti zažívají uprostřed lesů a luk na dnešní dobu nevšední zážitky, situace a učí se tábornickým dovednostem ve stylu Hochů od Bobří řeky. A to vše na jedné z nejkrásnějších základen, která potřebuje opravit a dovybavit klíčová místa jako je klubovna, kuchyně s jídelnou, toalety a spací místnosti. Byla by škoda, kdyby o to přišly i další generace. Projekt zlepší prostředí, ve kterém náš spolek realizuje své aktivity. Díky těmto aktivitám si děti a mládež budují kladný vztah k okolnímu světu, přírodě a k sobě samým.

Region 51

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Ostrava Prodloužená 807

Počet hlasů

8498
KAFIRA

REKONDIČNÍ POBYT S VODÍCÍMI PSY

Posláním a hlavní úlohou vodícího psa je provázet svého zrakově postiženého pána bezpečně všemi nástrahami jejich soužití a pomáhat mu v orientaci. Vodící pes je pro svého pána každodenním průvodcem a partnerem, připraveným pomáhat 24 hodin denně. Pomáhá mu při zvládání bezpečného pohybu v exteriérech i interiérech, provází ho po rušných ulicích velkoměsta, jako po cestách malých vesnic, po silnici, v parku, v prostředcích hromadné dopravy, ale i v přírodě. Vodící pes však tak jako lidé občas zapomínají a je potřeba si občas připomenout jak s ním správně pracovat a jak o něj pečovat.

Region 51

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Ostrava Prodloužená 807

Počet hlasů

14854
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS