Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Junák – český skaut, středisko Rožmitál p. Tř., z.s.

Tajemství správné komunikace v rodině

Není špatný rodič, ani hrozné dítě. Drtivá většina problémů vzniká z neporozumění. Stačí změnit komunikaci. Díky projektu se děti budou méně hádat mezi sebou i s rodiči . Umožněte nám zorganizovat zážitkový den pro děti s rodiči, který jim posílí vztah mezi sebou a poučí je, co konkrétně mohou udělat, aby si navzájem dobře rozuměli.

Region 71

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Středočeský Rakovník Luženská 2725

Počet hlasů

2995
SH ČMS sbor dobrovolných hasičů Senec

60 let činnosti kolektivu mladých Hasičů v Senci, podpora jejich činnosti ve sportu , volnočasových aktivitách, vybavení kolektivu materiálem nejen na spotrovní činnost ale i pro volnočasové aktivity a soutěže ,, Mladý železný hasič

Jsme SDH Senec naší druhou činností je práce a výchova mladých hasičů v letošním roce jsme si připoměli 60 let činnosti kolektivu mladých hasičů v Senci a náš starosta pracuje s dětmi již 50 let. jezdíme na soutěže, výlety, učíme se první pomoc, dopravní výchovu, jak předcházet požárům, jezdíme na Višnovou na sportovní. jednu z velkých soutěží pořádáne s názvem ,, Mladý železný hasič,, v kolektivu mámme 35 mladých hasičů ve věku 3 - 23 let. pracujeme i s hyperaktivními dětmi, kterým pomaháme s začleněním do kolektivu. A přes zimu se učíme uzle, i také zábavné hry, první pomoc.

Region 71

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Středočeský Rakovník Luženská 2725

Počet hlasů

7010
Amelie, z. s.

Brožury Amelie pomáhají (nejen) ve Středočeském kraji

Amelie pomáhá onkologicky nemocným a jejich blízkým již 13 let, v rámci podpory Tesco bychom pro naše klienty ale i všechny ostatní, kteří se s touto zákeřnou chorobou potýkají, rádi vydali interaktivní božurku. Jde o brožuru, která seznamuje nemocné s průběhem vyrovnávání se s onemocněním a obsahuje prostor pro sebepoznávání a práci na sobě. Jedná se tedy o pracovní sešit, který nemocný může zpracovávat a tak se postupně podívat na různé aspekty svého onemocnění. Podobná, bezplatná publikace v ČR dostupná není a my bychom to touto cestou rádi napravili. Děkujeme za podporu!

Region 71

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Středočeský Rakovník Luženská 2725

Počet hlasů

5685
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS