Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
SPOLEČNĚ-JEKHETANE, o.p.s.

Děti tančí a zpívají pro domovy pro seniory

Cílem projektu chceme zpříjemnit pobyt starším občanům v domovech pro seniory programem, který by připravily děti ze sociálně znevýhodněných rodin z Ostravy. Děti docházejí do našich center, kde se věnují také i tanci, hře na hudební nástroje a zpěvu. Děti chtějí tímto projektem udělat radost seniorům a zpříjemnit jim podzim jejich života. Odměnou za jejich píli by byla účast na kulturních akcích, na které jejich rodiny nemají finance. Rádi bychom také do našeho nízkoprahového zařízení pořídili pro děti piano a tak podpořili jejich hudební nadání.

Region 76

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Olomoucký Šternberk Obchodní 2554/1

Počet hlasů

3208
Klíč - Centrum sociálních služeb p.o.

Knihovna bez bariér

Pomocí "Knihovny bez bariér" umožníme našim klientům příjemnou relaxaci a harmonizaci psychiky ve společnosti knižních hrdinů a nevšedních příběhů. Využijeme také léčebné efekty tzv. biblioterapie. Prostřednictvím identifikace osoby klienta s hlavním hrdinou či samostatným příběhem můžeme klienty inspirovat či povzbudit. Oblíbená knížka se může stát oporou v tíživých životních situacích. Otevřeme jim svět plný neuvěřitelných dobrodružství, nevídaných zážitků, silných osobností i nových znalostí. Cílovou skupinou klientů našeho zařízení jsou lidé s mentálním postižením, popř. autismem.

Region 76

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Olomoucký Šternberk Obchodní 2554/1

Počet hlasů

2814
Sociální služby Šternberk, p.o.

Vybavení herny azylového domu hračkami pro děti

Cílem projektu je pořízení vybavení dětské herny, která byla zničena při požáru v azylovém domě. Projekt je zaměřen na děti a jejich rodiče, kteří v azylovém domě bydlí z důvodu jejich nepříznivé sociální situace spojenou se ztrátou bydlení. V herně mohou společně trávit volný čas. Rodiče zde mohou rozvíjet a posilovat své rodičovské kompetence, utužovat vztah s dětmi, uskutečňovat různé aktivity a společenská setkání. Děti zde mohou rozvíjet své dovednosti a schopnosti při hře s hračkami, které si jejich rodiče, vzhledem ke své finanční situaci, nemohou dovolit.

Region 76

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Olomoucký Šternberk Obchodní 2554/1

Počet hlasů

6580
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS