Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Rodinné centrum Krteček

Sousedský klubík

Sousedský klubík - sdílený prostor uzpůsobený pro děti a rodiče s malou tělocvičnou a možností využít ji se svými sousedy či přáteli bezplatně a kdykoliv. Místo pro vdělávací akce, tvoření, promítání a zdravý pohyb. Sdílený provoz šetrný k životnímu prostředí a jako vzor pro děti k toleranci, ekologii, kladnému vztahu k dobrovolnictví. Možnost setkávat se jako komunita rodičů a dětí a podpořit dobré mezilidské "sousedské" vztahy ve městě a zdravý životní styl dětí. Zcela nový pohled na aktivní trávení volného času od raného dětství. Možnost podílet se na provozu a učit se navzájem, pomáhat si

Region 77

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihočeský Tábor Soběslavská 3038

Počet hlasů

5925
Potravinová banka Jihočeského kraje z.s.

Výdejna potravin pro lidi v nouzi

Pomáháme tím nejjednodušším a nejprůhlednějším způsobem - dáváme lidem jídlo. Ne všichni si mohou dovolit svůj vlastní nákup. My shromažďujeme potraviny, které každý den zbývají v obchodě a poskytujeme je lidem, kteří zrovna neměli to štěstí nebo se jim prostě jenom nedaří. Mezi naše konečné odběratele patří maminky s malými dětmi, senioři v domovech i lidé bez přístřeší. Pomozte nám zajistit výdejnu, která by mohla bude rozdávat lidem potraviny přesně tehdy, když je potřebují. Pomůže nám zachovat jejich kvalitu a využít maximálně to, co by jinak přišlo nazmar.

Region 77

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihočeský Tábor Soběslavská 3038

Počet hlasů

4025
FOKUS České Budějovice, z. ú.

Terénní psychiatrická péče na Českobudějovicku a Českokrumlovsku

Naši klienti žijí na Českobudějovicku a Českokrumlovsku. V důsledku vážného duševního onemocnění potřebují zdravotní služby v domácím prostředí. Podpora pouze ze strany ambulantního psychiatra často nestačí. Chceme klientům poskytnout odbornou a dostupnou pomoc, aby včas předcházeli zhoršení nemoci. Snížit riziko zhoršení zdravotního stavu a sociální situace a předejít dlouhodobým pobytům v psychiatrických nemocnicích. Praxe ukazuje, že taková pomoc je efektivní a účinná.

Region 77

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihočeský Tábor Soběslavská 3038

Počet hlasů

4335
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti - odborný garant programu grantytesco@nros.cz
tel.: +420 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS