Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Kaňka o.p.s.

Podpora rodin dětí s postižením na Táborsku

Péče o dítě s postižením je velice náročná a rodina bývá velmi často na pokraji psychických sil. Proto je naše psychologická poradna pro rodiny dětí velice vyhledávaná. Aby byla pro rodiče i nadále dostupná, hledáme každoročně finanční zdroje na služby psychologů. Pomůžete nám? Děkujeme!

Region 77

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihočeský Tábor Soběslavská 3038

Počet hlasů

7045
Domov pro seniory Pelhřimov, příspěvková organizace

Bezpečně a doma

Pro zvýšení bezpečnosti seniorů a zdravotně znevýhodněných, o které v domácím prostředí pečuje pečovatelská služba Domova pro seniory Pelhřimov, chceme zajistit tísňová tlačítka Helpík. Pečovatelky naší služby denně jezdí pomáhat do domácnosti téměř 150 osob. Díky těmto tlačítkům si budou moci přivolat pečovatelku, kdykoliv se ocitnou v nouzi. Tlačítka jsou malá, voděodolná a senioři je mohou mít u sebe při jakémkoliv pohybu po domácnosti či venku. Právě díky velikosti jsou výhodnější než mobilní telefony, které senioři používají dnes. Tlačítka budou předána lidem ohroženým pádem.

Region 77

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihočeský Tábor Soběslavská 3038

Počet hlasů

4405
Potravinová banka Jihočeského kraje z.s.

Paběrkování v Jižních Čechách

Každý rok zůstávají na polích desítky tun zeleniny a ovoce, které zůstane po sklizních. Některé je příliš malé nebo křivé na to, aby se dostalo na pulty obchodů. Skupina našich dobrovolníků sesbírala v loňském roce přes 12 tun takových produktů. Ty jsme pak rozdělili organizacím pečujícím o lidi v nouzi, pro něž jsou cenným zdrojem vitamínů. Pomozte nám pokračovat v našich výjezdech na pole, ať můžeme zachránit více!

Region 77

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihočeský Tábor Soběslavská 3038

Počet hlasů

3715
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS