Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
CENTRUM HÁJEK z.ú.

Nová terapeutická židle pro handicapované děti

Terapeutická židle pro děti Náš denní stacionář CENTRUM HÁJEK pomáhá handicapovaným dětem ve věku od 1 - 15 let. Rádi bychom za váš dar pořídili speciální rehabilitační židli, protože děti s handicapem nemohou sedět na běžných židlích jako zdravé děti ve školce a ve škole. Tuto rehabilitační židli je možné vybavit a nastavit podle jejich individuálních potřeb (šířku a hloubku sedu, výšku opěry zad atd.). Ve speciální židli naleznou děti optimální oporu těla a pohodlí, budou ji používat během celého dne při jídle, malování, hraní a učení. Tato pomůcka je pro naše klienty denně velmi potřebná.

Region 78

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Plzeňský Tachov Sokolovská

Počet hlasů

2130
Domov pro osoby se zdravotním postižením Milíře, příspěvková organizace

Vybudování nové kuchyňky

V rámci samostatného bydlení v našem Domově se snažíme i o upevňování návyků co se přípravy stravy týče v rozsahu běžné sebeobsluhy. V objektu kde žijí naši klienti, kteří jsou schopni tyto činnosti vykonávat máme malou kuchyňku kterou by jsme rádi zmodernizovali a vybavili vhodnějšími spotřebiči, než jsou běžně používané a to hlavně z důvodu bezpečnosti.

Region 78

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Plzeňský Tachov Sokolovská

Počet hlasů

1794
Spolu dětem o.p.s.

Tréninky dospělosti

Tréninky dospělosti je vzdělávací projekt zaměřený na posílení znalostí, schopností, dovedností a osobnostní rozvoj dospívající mládeže před odchodem z dětského domova. Projekt má za cíl komplexně posílit samostatnost mládeže a připravit ji na životní situace, které bude muset po odchodu z dětského domova řešit.

Region 78

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Plzeňský Tachov Sokolovská

Počet hlasů

1088
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS