Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Hospic Sv. Jiří, o.p.s. se sidlem v Chebu

Plníme přání být až do poslední chvíle se svými nejbližšími.

Cílem mobilního (domácího) hospice je poskytnout podporu lidem na sklonku života, kteří si přejí být doma. Péče je zajištěna 24 hodin denně, 7 dní v týdnu multidisciplinárním týmem, který je tvořen lékaři, zdravotními sestrami, sociální pracovnicí, psychologem a duchovním. Snažíme se, aby klienti hospice prožívali závěr života bez zbytečného utrpení, co nejkvalitněji a navíc se svými nejbližšími tak, aby měli co největší pohodlí.Multidisciplinární tým hospice pečuje o člověka ve všech jeho rovinách a stará se o zmírnění bolesti aj. příznaků.

Region 78

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Plzeňský Tachov Sokolovská

Počet hlasů

1936
Dětský domov Tachov

Pobyt dětí z Dětského domova Tachov na letních táborech

Každý rok řešíme v době prázdnin program pro děti o které nemají rodiče zájem nebo nemají s rodinou kontakt žádný. Vhodnou variantou je pobyt dětí na letních táborech. Děti se zde mohou integrovat mezi děti z běžných rodin, najít si nové kamarády, zažít spoustu krásných okamžiků, posílit svou osobnost a prožít období letních prázdnin jinde než v dětském domově. Tímto prosím za všechny děti o Váš hlas a možnost dětem vylepšit letní prázdniny 2020.

Region 78

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Plzeňský Tachov Sokolovská

Počet hlasů

3054
Domov pro osoby se zdravotním postižením

Nová šatna

Rádi bychom zmodernizovali prostor, který naši klienti využívají jako šatnu. Jde o menší prostor ve tvaru L. Při použití šatny musíme klienty doprovázet pouze v menších skupinkách a dbát zvýšené pozornosti při vlastním oblékání či dopomoci při něm. Vzhledem k používání starého nábytku a nevyhovujícího rozmístění potřebujeme toto řešit výměnou za nábytek vhodný do menších prostor, ale zároveň takový aby fungoval jako přehledný organizér šatů a obuvi. Takto by jsme byli schopni zabezpečit přiměřenou úroveň používaného prostředí a odpovídající komfort při poskytování komplexní služby.

Region 78

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Plzeňský Tachov Sokolovská

Počet hlasů

1842
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti - odborný garant programu grantytesco@nros.cz
tel.: +420 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS