Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Charita Šternberk

Oxygenátor a lineární dávkovač poslouží lidem při poskytování Domácí zdravotní a hospicové péče.

Projekt se zaměřuje na péči o nevyléčitelně nemocné a umírající lidi. Charitní domácí a zdravotní péče se stará o lidi, kteří si přejí zůstat se svojí nemocí doma. Oxygenátor (kyslíková terapie) a nebo lineární dávkovač (aplikuje léky do centrálního žilního systému), jim umožní zůstat ve svém přirozeném domácím prostředí.

Region 83

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Olomoucký Uničov Šumperská 527

Počet hlasů

9815
JAN Olomouc - Jdeme autistům naproti, z. s.

Osobní asistenti pro děti s poruchou autistického spektra na příměstském táboře

JAN Olomouc - Jdeme Autistům Naproti, z. s. je organizace pracující s dětmi s poruchou autistického spektra. O příměstské tábory pro věkovou skupinu dětí 7 - 26 let s tímto postižením je velký zájem. Děti se učí novým sociálním dovednostem, rodiče tak díky nim mohou docházet do zaměstnání, zařizovat si osobní věci nebo věnovat se ostatním dětem v rodině, které postižení nemají. Bez osobního asistenta, který by se věnoval každému klientovi individuálně, není možné organizačně vše zvládnout. Z projektu zaplatíme náklady na osobní asistenci pro 8 klientů po celou dobu konání tábora.

Region 83

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Olomoucký Uničov Šumperská 527

Počet hlasů

7710
SPOLEČNĚ-JEKHETANE, o. p. s.

Počítač pro chudé děti

Děti, které docházejí do našich center, pocházejí ze sociálně znevýhodněného prostředí. Finanční situace rodičů těchto dětí je natolik slabá, že jsou svým dětem schopni zajistit pouze základní životní potřeby. Žádné z těchto dětí nemá doma počítač, a tak pro pomoc s přípravou do školy využívají v našem centru pouze jeden starý nevyhovující počítač. Díky Vašim hlasům budeme moci pro děti zakoupit další počítač, který budou moci využívat k přípravě do školy. Děkujeme za Vaši podporu!

Region 83

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Olomoucký Uničov Šumperská 527

Počet hlasů

6545
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti - odborný garant programu grantytesco@nros.cz
tel.: +420 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS