Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Rosenthal, z.s.

Gondor volá Rohan o pomoc! Příběh ze Středozemě v českém podání.

Natočíme další úsek neuvěřitelné historie Středozemně? Pomožte nám s co možná největší autenticitou natočit krátkometrážní snímek sledující cestu gondorského bojovníka, Borondira, jenž byl vyslán, aby našel ztracený národ Pánů koní a požádal je o pomoc Gondoru v nadcházející velké a kruté bitvě.

Region 83

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Olomoucký Uničov Šumperská 527

Počet hlasů

5768
Charita Šternberk

Podpora péče o seniory, zdravotně handicapované a umírající

Nikdo z nás neví, kdy bude potřebovat pomoc druhých. Charitní služby se zaměřují na pomoc lidem se zdravotním postižením, také seniorům, kteří už sami vše nezvládají a lidem na sklonku života. Poskytujeme profesionální zdravotní a sociální pomoc. Bez kompenzačních pomůcek se tito lidé neobejdou. Potřebné jsou hlavně polohovací postele, kterých je stále velký nedostatek. Zakoupením polohovacích postelí podpoříte znevýhodněné osoby, které tak mohou zůstat doma. Polohovací postele usnadní nelehký úkoly i pečujícím osobám. Děkujeme za podporu.

Region 83

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Olomoucký Uničov Šumperská 527

Počet hlasů

13694
SPOLEČNĚ-JEKHETANE, o. p. s.

Zlepšení vybavení centra pro děti a mládež

Děti, které docházejí do našich center, pocházejí ze sociálně znevýhodněného prostředí. Chceme je podpořit především ve vzdělávání a následně při hledání vhodného pracovního uplatnění. Děti nemají doma vyhovující podmínky k řádné školní přípravě, jejich nejbližší okolí je také málo podporuje ve vzdělávání, proto často ve škole selhávají a musí opakovat ročník. Chceme dětem vytvořit klidné místo, kde by si nejen mohly psát domácí úkoly a připravovat se do školy, ale také setkávat se a trávit svůj volný čas se svými kamarády v bezpečném prostředí. Pomozme společně dětem dát směr do života.

Region 83

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Olomoucký Uničov Šumperská 527

Počet hlasů

7706
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS