Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Domov pod hradem Žampach

Zooterapie: vybavení pro chov drobného zvířectva

V rámci zooterapie chceme rozšířit chov domácích zvířat na českém dvorku o přístřeší s výběhem pro králíky, morčata nebo slepice, který bude přístupný klientům i veřejnosti. Pomocí tohoto druhu terapie je možné zlepšit citové, rozumové a pohybové schopnosti lidí, přispět ke zlepšení psychické pohody a zvýšení koncentrace. Zvíře může různými způsoby pomáhat člověku překonávat bariéry a ukazovat mu cestu životem z té lepší stránky.

Region 84

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Pardubický Ústí nad Orlicí Cihlářská 1516

Počet hlasů

6450
Centrum J.J.Pestalozziho

Krizové centrum pomáhá lidem v těžkých chvílích

POMOC PRO DĚTI, DOSPĚLÉ I CELÉ RODINY. Krizové centrum v Žamberku je tu pro každého, kdo prožívá náročné období svého života a potřebuje podporu. Například s rodinnou krizí, partnerskými problémy, ztrátou zdraví či blízkého člověka, šikanou, týráním a zneužíváním dětí, domácím násilím, existenčními starostmi atd.. Psycholog, terapeut a sociální pracovníci krizového centra umí v takových chvílích pomoci. Cílem je, abyste pocítili úlevu, naději, našli řešení a kvalita Vašeho života se zlepšila. Naše pomoc je pro Vás ZDARMA.

Region 84

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Pardubický Ústí nad Orlicí Cihlářská 1516

Počet hlasů

4628
Oblastní charita Ústí nad Orlicí

Pořízení vybavení do nácvikových bytů Šance pro rodinu - Sociální rehabilitace

Centrum sociálních služeb v Lanškrouně pomáhá rodinám a jednotlivcům, kteří se ocitli v nepříznivé životní situaci. Služba je poskytována v domácnostech klientů na území orlickoústecka. Klientům je také k dispozici 6 nájemních bytů s délkou pobytu zpravidla jeden rok. Posláním bytů je poskytnout zázemí v klidném a bezpečném prostředí osobám v situaci, která ohrožuje běžný způsob života (např. ztráta bydlení, domácí násilí, trestná činnost atd..) V centru sociálních služeb pracují s lidmi tak, aby se jejich situace zlepšila a mohli se ve svém životě posunout dál a žít samostatný život.

Region 84

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Pardubický Ústí nad Orlicí Cihlářská 1516

Počet hlasů

5425
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti - odborný garant programu grantytesco@nros.cz
tel.: +420 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS