Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Centrum J.J.Pestalozziho

Právní poradenství v krizovém centrum ZDARMA.

DEJTE SŮVJ HLAS na podporu těch NEJZRANITELNĚJŠÍCH Z NÁS. Projekt se zaměřuje na pomoc rodičům samoživitelům, seniorům, lidem s psychickým onemocněním či sníženým intelektem, kteří se dostali do dluhové pasti. Většina z nich není schopna bez odborné pomoci s tímto problémem bojovat. My nabízíme ODBORNOU A BEZPLATNOU POMOC právníka, který má s tou to problematikou bohaté zkušenosti.

Region 87

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Pardubický Vysoké Mýto Dráby 936

Počet hlasů

3834
Česká abilympijská asociace, z.s.

Voňavá oáza v centru Pardubic

Chcete lépe využívat Vaše smysly? Dokázat uvolnit hlavu od celodenního přemýšlení? Odpočinout si v rámci oběda přímo v centru Pardubic? Je-li Vaše odpověď ano, nabízíme Vám možnost to zažít. Voňavá oáza v centru Pardubic – to je naše bylinková zahrada, jejíž součástí je bosochodná stezka. Byliny využijeme při aktivitách, které umožňují našim zaměstnancům propojovat svět hendikepovaných s širokou veřejností – v tréninkové kavárně i v kuchyni, ve výrobně eSvačinek nebo v rámci zážitkových seminářů.

Region 87

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Pardubický Vysoké Mýto Dráby 936

Počet hlasů

2407
Pionýrská skupina Beskyd

Letní pionýrský tábor "Cesta kolem světa"

Dobrý den, jsme pionýrská skupina Beskyd, která se už dlouhá léta věnuje dětem. Naším prioritním projektem je letní tábor. Cílem je ukázat dětem krásy přírody, jak pracovat v kolektivu a žít nezávisle na moderních technologiích, naučit je novým věcem a vzájemné podpoře. Letos připravujeme tábor na téma "Cesta kolem světa", kde během 14 dní procestujeme zajímavé země. Peníze získané v programu Vy rozhodujete, my pomáháme budou použity na nákup věcných odměn pro děti, na výlety v rámci tábora a na provozní náklady spojené s přípravou. Budeme rádi, když nás podpoříte.

Region 87

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Pardubický Vysoké Mýto Dráby 936

Počet hlasů

4804
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti - odborný garant programu grantytesco@nros.cz
tel.: +420 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS