Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s.

vybavení logopedické třídy na pobočce ve Vysokém Mýtě.

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ poskytuje vzdělání a navazující služby dětem a mládeži se zdravotním postižením v Pardubickém kraji. Cílem projektu je získat vybavení a zařízení logopedické třídy na pobočce ve Vysokém Mýtě. Tato třída bude určena žákům s poruchou řeči bez snížení mentálních schopností, které potřebují intenzivní péči při nápravě logopedické poruchy. Práce s těmito dětmi je velmi individuální a zároveň náročná na množství pomůcek. Zakoupení pomůcek a vybavení třídy poslouží žákům v přípravě na plynulé začlenění do školy běžného typu v našem regionu.

Region 87

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Pardubický Vysoké Mýto Dráby 936

Počet hlasů

7014
NADĚJE

Vstávat bude snadnější

Pomůcka Molift Raiser od firmy Etac velmi výrazně pomůže našim klientům s omezenou schopností pohyblivosti při změně polohy z pozice v sedě do pozice ve stoje a usnadní následný přesun z lůžka na invalidní vozík nebo toaletní židli a zpět. Díky ní se klienti za pomoci personálu snadněji postaví a přesunou na požadované místo. Pomůcka však plně nenahrazuje klientův pohyb a schopnost stoje. Nesnižuje tak klientovy schopnosti, ale pouze dopomáhá při přesunu, který klient již nezvládá. Tato pomůcka se pro naše klienty stane bezpečným pomocníkem při vstávání, stání a také aktivizačním nástrojem.

Region 87

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Pardubický Vysoké Mýto Dráby 936

Počet hlasů

5351
Oblastní charita Ústí nad Orlicí

Zdravotní a kompenzační pomůcky pro Domácí hospic Alfa-Omega

Domácí hospicová péče působí na území Orlickoústecka od roku 2010. Hlavním cílem služby je umožnit nemocným – umírajícím strávit poslední chvíle života doma, důstojně, v klidu a bezpečí rodiny. Každý rok služba pomáhá cca 100 umírajícím, kterým byla ukončena léčba vedoucí k uzdravení a nastavena léčba paliativní. Pomáhá jim zmírnit potíže a bolesti, které onemocnění způsobilo a doprovází. Služba poskytuje péči 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu. Zakoupené zdravotní s kompenzační pomůcky budou složit k profesionálnímu výkonu služby, k ulehčení situace pečující osoby o umírajícího.

Region 87

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Pardubický Vysoké Mýto Dráby 936

Počet hlasů

4044
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS