Domácí bílý jogurt

Ingredience

1 l mléka
2 lžíce bílého jogurtu (přírodního)

Popis

TIP: Jogurt můžete smíchat s džemem či s ovocem a podávat jako zdravou snídani.

Postup přípravy

1

Ve větším hrnci ohřejeme mléko. Jakmile se na něm objeví pěna, vypneme teplotu, pěnu odebereme a necháme mléko vychladnout na 40 °C.

2

Trochu mléka si odlijeme a důkladně promícháme s bílým jogurtem. Nesmí tam být ani jedna hrudka. Poté můžeme promíchat se zbytkem mléka.

3

Mléko s jogurtem naplníme do nádobek a ty uložíme na teplé místo na 6 hodin. Důležité je, aby se s nimi po celou tu dobu nehýbalo.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8