Recepty Dětská jídla První dětská jídla Kaše z quinoy pro nejmenší

Ingredience

1 šálek mléka (plnotučného, mandlového nebo rýžového, případně vody)
½ šálku quinoy

Postup přípravy

1

Quinou promyjeme v sítku.

2

Mléko nebo vodu přivedeme k varu, přidáme quinou a promícháme. Na slabém ohni vaříme 12 - 15 minut. Po uvaření necháme ještě 5 minut pod pokličkou.

3

Quinou dáme do mixéru a rozmixujeme na hladké pyré. Pokud je příliš hustá, přidáváme ještě po lžících tekutinu (mléko, vodu).

4

Kaši z quinoy můžeme podávat na slano nebo na sladko, ochucenou medem a ovocem.

5

Tip: Kaši můžete zamrazit ve formičkách na led, rychleji se tak rozpustí, když ji budete potřebovat. Zmrazená vydrží 3 měsíce.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8