Recepty Hlavní jídla S masem Mr „Sunny Side Up“ Burger

Ingredience

360 g předního hovězího masa

sůl

čerstvě mletý pepř

4 plátky cheddaru

2 polévkové lžíce ostré hořčice

2 vejce

2 střední cibule

kousek másla

40 g medu

2 polévkové lžíce tatarské omáčky Hellmann’s

4 listy hlávkového salátu

2 bulky na burger

4 celá rajčata

plechovka krájených rajčat

2 polévkové lžíce rajčatového protlaku

cibule

červená chilli paprička

limetka

cukr

Postup přípravy

1

Maso si umeleme na strojku s hrubší deskou, dáme ho do mísy, přidáme hořčici a opepříme.

2

Z připravené masové směsi vytvarujeme dva pěkné burgery o trošku větší než houska. Necháme je chvilku odpočinout a pak je opečeme na grilu nebo na pánvi z každé strany zhruba 6-8 minut. Upečené burgery osolíme a necháme je odpočinout.

3

Cibuli nakrájíme na kolečka, osmažíme na pánvi s kouskem másla a solí. Až cibulka zesklovatí, přidáme med a opékáme do zlatova.

4

Vezmeme si hlubší pánev, ve které smícháme plechovku rajčat, na kostičky nakrájená čerstvá rajčata, na jemno nasekanou chilli papričku, rajčatový protlak, nasekanou cibuli, sůl a pepř. Směs přivedeme k varu a vaříme do zhoustnutí. Dochutíme troškou cukru a limetkové šťávy.

5

Mezitím si připravíme z vajec volská oka a opečeme rozkrojené housky z vnitřní strany.

6

Vezmeme spodní část housky, pomažeme ji jemně Hellmann’s Tatarskou omáčkou, přidáme plátek hlávkového salátu, lžíci Hellmann’s Tatarské omáčky, upečený burger, připravenou chilli omáčku, pořádnou porci zlatavé cibulky a navrch dáme volské oko a přikryjeme vrchní částí housky pomazané Hellmann’s Tatarskou omáčkou.

7

Podáváme s pořádnou porcí domácích hranolek.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8