Recepty Dezerty Pečené Švestkový koláč ze šlehačky

Ingredience

Na koláč:
1 balení smetany ke šlehání (syrové)
1 kelímek krupicového cukru
2 kelímky polohrubé mouky
1 balíček vanilkového cukru
1 balíček prášku do pečiva
3 vejce (celé)
Na drobenku:
máslo (trochu)
hrubá mouka
krystalový cukr (promíchat)
Ovoce:
borůvky
švestky
ostružiny

Postup přípravy

1

Do mísy vlijeme šlehačku a přidáme prosátou mouku s práškem, cukry a vejce. Vše zamícháme metličkou, Vlijeme na vymazaný a vysypaný plech moukou nebo kokosem, navrch dáme ovoce a posypeme drobenkou. Pečeme v troubě vyhřáté na 170 stupňů asi 45 minut.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8