Recepty Hlavní jídla Sýrová omeleta se špenátem a brambory

Ingredience

Na 1 porci omelety:

2 vejce

5 dkg eidamu

tuk (na smažení)

Na špenát:

1 mražený špenát

1 cibule

sůl

česnek (dle chuti)

tuk

Na přílohu:

brambory

voda

sůl

kmín

Postup přípravy

1

Brambory a špenát uvaříme běžným způsobem. Na omeletu si rozklepneme do misky vejce, která rozšleháme a zamícháme do nich nastrouhaný eidam. Smažíme na trošce rozpáleného tuku na mírném ohni a buď po chvilce omeletu obrátíme a dosmažíme z druhé strany, nebo přikryjeme pokličkou, aby se propekla. Pokud děláme více porcí, vyplatí se dát do vymazaného pekáčku a péci v troubě do zlatova.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8