Zdravý životní styl Fitness Jak jíst zdravěji? Poradí vám naše nová nutriční specialistka

Na našich stránkách Hello Tesco se vám snažíme přinášet ověřené a pravdivé informace. Proto jsme oslovili specialistku na zdravou výživu Zuzanu Pavelkovou Šafářovou, která se stala odborným garantem našich článků o zdravé výživě.

Zuzana Pavelková Šafářová je výživový poradce od roku 2010. Klientům pomáhá vylepšit nejen jejich stravovací návyky, ale celkově životní styl, věnuje se redukčním dietám, sportovcům pomáhá zvýšit výkonnost. V jejím portfoliu  jsou i redukčně-kondiční programy, zaměřené speciálně na maminky, které se chtějí dostat opět do formy.  

Proč právě Zuzana?

Jako nutriční expertka působí Zuzana Pavelková Šafářová v Českém basketbalovém svazu, spolupracovala i s legendárním fotbalovém týmu AC Sparta Praha.

Její rady využívají mnozí vrcholoví sportovci. Již tři roky je její klientkou i světová deblová jednička Katka Siniaková.

Jak jíst zdravěji? Poradí vám naše nová nutriční specialistka

Podílela se dokonce na přípravě scénářů k televizním programům o vaření. Navíc se pravidelně věnuje přednáškové a publikační činnosti. Všechny cenné zkušenosti z praxe doplňuje o nové trendy a vědecké poznatky, navštěvuje mezinárodní konference. V soukromí Zuzka vaří pro celou rodinu, pěstuje květiny a zdravé bylinky, užívá si sport a hory se svým psem a na cestách po světě ráda poznává cizokrajné chutě.

Se Zuzaninými radami se setkáte v článcích o zdravé výživě, dětské stravě, její tipy si přečtete ve vybraných receptech a pravidelně pro vás bude sestavovat týdenní zdravý jídelníček z dostupných potravin, který nezatíží vaše tělo ani peněženku.

Zdroj: zuzanasafarova.cz

Vytisknout stránku
Sdílet článek