Ingredience

300 g Oreo sušenek (či jiných tmavých smetanových sušenek)
160 g sýra Philaldelphia
200 g bílé čokolády
50 ml mléka (50-100 ml)
žluté barvivo
cukrářské zdobení

Postup přípravy

1

Sušenky vložíme do mixéru. Přidáme smetanový sýr a mixujeme, dokud se ingredience pořádně nepromíchají. Směs by měla mít jednotnou konzistenci.

2

Mokrýma rukama tvarujeme ze směsi kuličky, které budou o něco menší než vlašský ořech, a vyskládáváme je na talíř. Do každé kuličky vložíme dřívko. Hotové kuličky dáme do mrazáku na 30 minut.

3

Mezitím ve vodní lázni rozpustíme bílou čokoládu. Do mléka nalijeme barvivo. Postupně přiléváme mléko do čokolády a mícháme. Směs by měla být jednotná bez hrudek a dostatečně tekutá, abychom v ní mohli obalit cakepops, ale zároveň dostatečně hustá, aby z cakepops neodkapávala.

4

Hotové cakepops vyndáme z mrazáku a každný z nich namočíme do připravené polevy. Některé z nich můžeme posypat cukrovým zdobením.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8