Recepty Hlavní jídla S masem Hot dogy inspirované chutí Mexika s klobáskou a guacamole

Ingredience

2 ks housky (na hotdog)
2 ks klobásy
1 lžíce olivového oleje
100 g tortilla chipsů
Guacamole:
2 avokáda
1 limetka
1 hrst čerstvého koriandru
1 jalapeño paprička
1 bílá cibule
sůl
Rajčatová salsa:
½ hrsti čerstvého koriandru
2 limetky
2 lžíce olivového oleje
2 rajčata
2 cibule
2 chilli papričky
sůl
mletý černý pepř

Postup přípravy

1

GUACAMOLE: Avokádo rozpulte a vyjměte pecku. Dužinu vložte do misky, přidejte limetkovou šťávu, nadrobno nakrájené chilli papričky, cibuli, sůl a promíchejte. Posypte nadrobno nasekaným koriandrem.

2

RAJČATOVÁ SALSA: Rajčata s cibulí okořeňte a spolu s chilli papričkami opečte na grilu. Po vychladnutí obsah rozmixujte, přidejte limetkovou šťávu, koriandr a trochu olivového oleje. Přebytečnou vodu slijte.

3

HOTDOGY: Klobásky ogrilujte. Veky podélně nařízněte, omastěte trochou olivového oleje a grilujte cca 2 minuty, dokud nebudou křupavé. Do teplých vek vložte klobásky, přidejte guacamole, rajčatovou salsu a posypte rozdrobenými nachos.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4