Recepty Dezerty Nepečené Jablíčková strašidla s arašídovou pomazánkou

Ingredience

4 zelená jablka

marshmallow

čokoládová poleva

oříšky v jogurtu

arašídová pomazánka

párátka

Postup přípravy

1

Jablka umyjeme a seřízneme je tak, aby nám zůstala jenom prostřední část.

2

Nařízneme je vejpůl, jako to vidíme na obrázku, a trošku dužniny vydlabeme. Dovnitř natřeme arašídové máslo a vyrovnáme oříšky v jogurtu tak, aby symbolizovaly zuby.

3

Nakonec si připravíme marshmallow tak, že do každého uděláme čokoládovou polevou tečku, aby vypadaly jako oči a pomocí párátka je připíchneme k jablíčkům.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8