Ingredience

1 balení bezlepkových lasagní
600 g mraženého špenátu
300 ml mléka
200 ml smetany na vaření
2 cibule
2 stroužky česneku
sůl
mletý černý pepř
parmazán
1 špetka muškátového oříšku
4 lžíce bezlepkové mouky
slunečnicový olej
3 lžíce másla

Postup přípravy

1

Cibulku nakrájíme na drobno a osmažíme na oleji. Přidáme drcený česnek a krátce opražíme. Vložíme rozmrazený špenát, osolíme, opepříme a zamícháme. Necháme ještě krátce povařit.

2

V hrnci rozpustíme máslo, přidáme mouku a zamícháme, aby vznikla hladká jíška. Nalijeme mléko a smetanu, dobře promícháme, aby se jíška spojila s mlékem. Přidáme muškátový oříšek, sůl a pepř podle chuti.

3

Do zapékací misky nalijeme trochu bešamelu, naskládáme plátky lasagní, špenát a znovu postup opakujeme, dokud není miska plná. Poslední vrstvu tvoří bešamel, který posypeme parmazánem. Lasagne přikryjeme alobalem.

4

Lasagne dáme péct do předehřáté trouby na 200 °C. Pečeme 40 minut s alobalem. Po 40 minutách alobal odděláme a pečeme ještě několik minut dozlatova.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8