Recepty Saláty Lehký bramborový salát s okurkou a jarní cibulkou

Ingredience

400 g uvařených červených brambor

1 salátová okurka

1 jarní cibulka

1 lžíce olivového oleje

1 lžíce francouzské hořčice

1 lžička vinného octu

4 lžíce bílého jogurtu

sůl

pepř

Popis

TIP: Máte rádi pažitku, ředkvičky či kedlubny? Přimíchejte je do salátu. S ingrediencemi si můžete pohrát dle svého uvážení.

Postup přípravy

1

Brambory si nakrájíme i se slupkou, okurku zbavíme slupky a pokrájíme ji na menší kousky a jarní cibulku nasekáme na kolečka. Vše si promícháme dohromady v míse. Osolíme a opepříme.

2

Zvlášť si smícháme suroviny na zálivku - jogurt, hořčici, olej a ocet. Nalijeme ji na brambory s okurkou a jarní cibulkou a vše ještě jednou dobře promícháme.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 16. 9. od 8:00 do 22. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/29_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Škola volá. Konečně.

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 18. 8. od 8:00 do 20. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/25X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8