Recepty Saláty Letní rajčatový salát

Ingredience

1 cibule

5 rajčat

50 ml vody

1 lžíce cukru

1 lžíce olivového oleje

2 lžíce octu

lžíce na drobno nakrájené petrželky

Postup přípravy

1

Cibuli oloupeme a nakrájíme na drobno.

2

Nachystáme si misku na salát. V misce smícháme olej, ocet, vodu a cukr a podle chuti přidáme sůl a pepř. Pečlivě zálivku zamícháme.

3

Rajčata opláchneme a necháme okapat. Nakrájíme je na menší kousky a vhodíme do misky. Přidáme nakrájenou cibuli a zamícháme.

4

Podle potřeby ještě dochutíme a vmícháme nakrájenou petrželku.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8