Recepty Hlavní jídla S masem Pikantní krůtí karbanátky

Ingredience

500 g mletého krůtího masa
3 stroužky česneku (utřeného)
1 citron (1 lžička nastrouhané kůry)
1 chilli paprička
2 lžičky sójové omáčky
slunečnicový olej
strouhanka

Popis

TIP: Karbanátky servírujte na plátku pečiva. Na vrch přidejte trochu rajčatové omáčky a plátky jablka, které zjemní pikantní chuť.

Postup přípravy

1

Připravíme si mísu, v které dobře promícháme mleté maso s česnekem, na kousky pokrájenou chilli papričkou, citronovou kůrou, sojovou omáčkou a lžičkou oleje. Pokud se nám směs zdá příliš řídká, přidáme podle potřeby strouhanku.

2

Tvarujeme karbanátky, které smažíme na rozpáleném oleji dozlatova.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8