Recepty Hlavní jídla Těstoviny Těstovinový salát s rajčaty, pečenými paprikami a česnekem bez lepku

Ingredience

400 g fusilli bez lepku

10 cherry rajčat

1 stroužek česneku

1 paprika

olivový olej

bazalka

oregano

špetka soli

Postup přípravy

1

Nejdříve si připravíme těstoviny, kdy je v osolené vodě vaříme 8 minut. Mezitím na pánvi na olivovém oleji osmahneme česnek. Poté přidáme nakrájená cherry rajčata a papriku a krátce opečeme.

2

Nakonec do směsi přidáme uvařené těstoviny a dochutíme bazalkou a oreganem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8