Tradiční anglická snídaně

Ingredience

4 vajíčka

4 klobásky

15 dkg krájené slaniny

4 plátky toastového chleba

menší rajčata

pepř

sůl

olej

Fazole s rajčatovou omáčkou

1 plechovka bílých fazolí

200 g rajčatové šťávy

1 cibule

1 stroužek česneku

sůl

pepř

cukr

Popis

TIP: Ke snídani si můžete přidat také smažené houby. 

Postup přípravy

1

Fazole zbavíme slaného nálevu a ještě propláchneme vodou. Ještě lepší a rychlejší je příprava fazolí v rajčatové omáčce.

2

Cibuli nakrájíme na drobno a smažíme ji na troše oleje. Přidáme fazole a vše zalijeme rajčatovou šťávou. Omáčku osolíme, opepříme a ochutíme cukrem i lisovaným česnekem. Necháme krátce povařit do zhoustnutí.

3

Do vroucí vody dáme uvařit oblíbenou klobásku. Místo klobásky můžete použít také párečky. Klobásku je možné také grilovat nebo smažit.

4

Nesmíme zapomenout ani na vajíčka. Rozpálíme pánev s trochou oleje a přímo na pánev opatrně rozklepneme vajíčka. Ochutíme je solí a pepřem a osmažíme. K vajíčkům přidáme také slaninu.

5

Vše nachystáme na talíř a podáváme s toastovým chlebem a čerstvými rajčaty.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 12. 8. od 8:00 do 18. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/24_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8