Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Vege řízek s bramborovým salátem

Ingredience

2 ks Papei řízek

4 velké brambory

1 červená paprika

3 stonky řapíkatého celeru

1 malá červená cibule

120 g bílého jogurtu

citronová šťáva

hladkolistá petrželka

sůl

Postup přípravy

1

Brambory uvaříme ve slupce, necháme je vychladnout a poté je oloupeme a nakrájíme na kostičky. K bramborům přidáme na kostičky nakrájenou červenou papriku, řapíkatý celer a nadrobno nakrájenou cibuli.

2

Do připravené zeleniny vmícháme bílý jogurt a vše pořádně promícháme. Salát ochutíme citronovou šťávou, solí a nasekanou petrželkou.

3

Podáváme s řízkem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8