Recepty Dezerty Pečené Velikonoční beránek

Ingredience

2 hrnky polohrubé mouky
1 hrnek moučkového cukru
1 hrnek mléka
½ hrnku slunečnicového oleje
1 vanilkový lusk
2 vejce
1 prášek do pečiva

Postup přípravy

1

Všechny ingredience smícháme a nakonec přimícháme prášek do pečiva. Těsto vylijeme do předem vymaštěné a moukou vysypané formy ve tvaru beránka.

2

Beránka pečeme ve vyhřáté troubě při 150° cca. 60 minut. Po vytáhnutí z trouby necháme beránka chvilku vychládnout, a teprve potom ho z vyklopíme z formy.

3

Po vychladnutí beránkovi vložíme do výšky očí rozinky a trošku prořízneme čumáček, kde vložíme travičku. Beránka lze podle libosti ozdobit i bílkovým sněhem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8